Blog BazaTelefonów.pl
 

Wodoszczelne obudowy LifeProof fre do iPhone 6

Gadżety 2014-12-18 13:33

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży obudowy LifeProof fre do iPhone 6. Etui tej marki zdobyły ogromną popularność na całym świecie, dzięki wysokiej jakości wykonania oraz niezawodnej ochronie jaką zapewniają urządzeniom mobilnym.

Etui iPhone 6

Obudowa ochronna LifeProof fre zabezpiecza telefon przed zarysowaniami, wodą, kurzem, śniegiem i skutkami upadków przy równoczesnym zachowaniu jego pełnej funkcjonalności oraz możliwości obsługi Touch ID.LifeProof fre został zaprojektowany w celu ochrony i wzmocnienia cienkiej i delikatnej konstrukcji iPhone’a 6. Zabezpiecza gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Obudowa chroni głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System.

LifeProof fre przeszedł niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest przyznany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone’a w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów.Każda obudowa LifeProof, zanim trafi do rąk użytkownika, przechodzi test wodoszczelności w fabryce.Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wyjątkową jakość podwodnych zdjęć i filmów.

Przy tak dobrej ochronie, obudowa LifeProof fre zwiększa grubość telefonu tylko o 4 mm i waży jedynie 35 gramów. Wszyscy miłośnicy loga Apple nie muszą się martwić, że nie będzie ono widoczne w obudowie – LifeProof fre  ma okienko w tylnej części etui.
Obudowy dostępne są w dwóch kolorach: białym i czarnym, natomiast już na początku roku 2015 pojawią się kolejne kolory: niebieski, czerwony, fioletowy i różowy. Cena LifeProof fre wynosi 329 zł brutto. Lista sklepów, w których dostępne są produkty marki LifeProof jest na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/

Źródło: Alstor

Wojtek Konopa, wyświetlono 3887 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum