Blog BazaTelefonów.pl
 

Interkomy firmy Cardo - Scala Rider G9x i SHO-1 teraz z obsługą z urządzeń mobilnych

Gadżety 2014-12-19 09:50

Mamy w prezencie świątecznym znakomitą wiadomość dla wszystkich obecnych i przyszłych użytkowników zestawów do komunikacji dla motocyklistów Cardo Scala Rider G9x i Cardo SHO-1. Firma KONTEL, przedstawiciel i dystrybutor marki Cardo Systems w Polsce poinformowała, że użytkownicy tych urządzeń mogą teraz korzystać z funkcji zdalnego sterowania Remote Control Cardo SmartSet.

Nowa, darmowa  aplikacja Cardo SmartSet  daje teraz możliwość pełnej modyfikacji parametrów G9x i SHO-1 za pośrednictwem urządzeń mobilnych, po wcześniejszej aktualizacji oprogramowania słuchawki do najnowszej wersji z komputera. 

Z urządzeń mobilnych możliwe jest teraz inicjowanie, przywracanie i anulowanie połączeń przez interkom, włączanie i wyłączanie połączeń głosowych VOX oraz włączanie lub wyłączanie opcji udostępniania muzyki Music Sharing, jak również zapisywanie lub usuwanie numerów szybkiego wybierania i wiele innych przydatnych funkcji.

Z nowej aplikacji Cardo SmartSet, przygotowanej dla najlepszych modeli Cardo - Scala Rider G9x i SHO-1 - mogą korzystać użytkownicy smartfonów i tabletów z systemem Android. Producent zapowiedział, że aplikacja będzie wkrótce dostępna także dla urządzeń Apple iPhone, iPod i iPad. W niedalekiej przyszłości planowane jest także udostępnienie aplikacji użytkownikom innych, wybranych modeli Cardo Scala Rider. 

Aby skorzystać z opcji nowej aplikacji Cardo SmartSet, użytkownicy  Cardo G9x i SHO-1 powinni wcześniej zaktualizować oprogramowanie swoich urządzeń na platformie internetowej Cardo Community za pomocą  PC,  a następnie pobrać nową opcję zdalnego sterowania Remote Control na swój smartfon. Bezpłatna aktualizacja jest dostępna w Google Play.

Ponadto, użytkownicy SHO-1 mogą  skorzystać z animowanego samouczka on-line w 8 językach.

Wiodące na rynku interkomy Cardo Scala Rider są marzeniem wszystkich motocyklistów, będą szczególnie udanym prezentem gwiazdkowym. W sezonie zimowym, gdy spadnie śnieg po zamontowaniu do kasku będą niezawodne w komunikacji na stokach. Taki upominek nie zawiedzie żadnego motocyklisty, narciarza, ani snowboardzisty.

Źródło: Cardo Systems

Wojtek Konopa, wyświetlono 3227 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum