Blog BazaTelefonów.pl
 

olloclip 4-in-1 – zestaw obiektywów do iPhone 6/6 Plus

Gadżety 2014-12-30 17:02

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży zestaw obiektywów fotograficznych olloclip do najnowszego modelu iPhone’a. Cztery soczewki: makro 10x i 15x, rybie oko, szeroki kąt, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którym nie wystarcza standardowy obiektyw aparatu iPhone’a.

olloclip 4in1

 

olloclip 4-in-1 nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, współpracuje ze wszystkimi popularnymi aplikacjami do robienia zdjęć.Soczewki obsługują przedni i tylny aparat telefonu znacznie rozszerzając możliwości podczas robienia co raz bardziej popularnych zdjęć typu „selfie”. Obiektywy działają zarówno w trybie zdjęć, jak i wideo. Wystarczy nałożyć je na górną krawędź iPhone’a, aby zacząć korzystać z dodatkowych możliwości podczas fotografowania. W zestawie znajdują się  4 soczewki: fisheye (rybie oko), wide-angle (szeroki kąt), makro 10x oraz makro 15x.

W trybie makro fotografowany przedmiot, znajdujący się w odległości 12-15 mm od obiektywu, może zostać powiększony nawet do 15 razy. Obiektyw rybie oko o nieskorygowanej dystorsji i bardzo szerokim kącie widzenia 180°, daje efekt beczkowatego zniekształcenia obrazu. Soczewka szerokokątna pozwala na uzyskanie dwukrotnie szerszego obrazu oraz na fotografowanie dużych obiektów z niewielkich odległości.

Obiektywy olloclip posiadają wieloelementową optykę z precyzyjnie oszlifowanymi soczewkami. Obudowy są wykonane z aluminium takiej samej jakości jak to wykorzystywane przy produkcji samolotów, powstającego w procesie obróbki sterowanej komputerowo (CNC), a następnie poddawanego anodowaniu. Uchwyt zrobiony z delikatnego plastiku umożliwia bezproblemowe nałożenie obiektywu, bez ryzyka uszkodzenia iPhone’a.

W zestawie znajdują się specjalne uchwyty w 3 różnych kolorach, które umożliwiają wygodne przechowywanie obiektywów oraz przypięcie np. do smyczy.

Pierwsze obiektywy olloclip powstały do iPhone’a 4 i od razu zostały uznane za produkt rewolucjonizujący fotografię mobilną.  Łatwy w użyciu i montażu zestaw obiektywów olloclip 4-in-1 to idealne rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów fotografii.

olloclip 4-in-1 do iPhone 6 kosztuje 369 zł brutto i jest dostępny w 4 kolorach: biało – srebrnym, biało  -złotym, czarno – srebrnym i czarno - szarym. Lista sklepów sprzedających produkty marki olloclip znajduje się na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/

Źródło: Alstor

Wojtek Konopa, wyświetlono 3240 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum