Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacja Kontakt 24 dostępna na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1

Aplikacje 2015-01-07 12:39

Aplikacja Kontakt 24 jest już dostępna na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Użytkownicy smartfonów Lumia mają teraz możliwość przekazywania materiałów do redakcji TVN24 z każdego miejsca na świecie, dołączając w ten sposób do społeczności obywatelskich reporterów stacji.   

Teraz jeszcze szybciej można poinformować redakcję TVN24 o ciekawych i ważnych wydarzeniach, których jesteśmy świadkami. Wystarczy zrobić zdjęcie lub nagrać film i kliknąć Wyślij – przycisk znajduje się zawsze na górnej belce aplikacji. Materiały mogą być przesyłane do redakcji bez rejestracji w serwisie lub publikowane bezpośrednio na koncie zarejestrowanego użytkownika Kontakt24 - Reportera 24. Po zalogowaniu dodawanie jest szybsze i prostsze.

 W aplikacji znajdziemy również sekcję Gorące Tematy. Jest to miejsce,  gdzie zbierane są materiały związane z jednym, w danym momencie ważnym, tematem – jak na przykład obchody Święta Niepodległości czy wybory samorządowe. Bezpośrednio z poziomu "Gorącego tematu" można dodać opinię, zdjęcie lub film, który go dotyczy.

Aplikacja umożliwia też przeglądanie newsów. W zakładce „informacje” znajdują się najnowsze artykuły redakcyjne, natomiast w module „na antenie” na bieżąco eksponowane są informacje Reporterów 24, które trafiły na antenę TVN24.

Aplikację Kontakt 24 można pobrać ze sklepu Windows Phone.

Źródło: Microsoft

Wojtek Konopa, wyświetlono 3551 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum