Blog BazaTelefonów.pl
 

SMS-y dla WOŚP

Inne 2015-01-09 15:25

Platforma SerwerSMS.pl po raz kolejny wesprze działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazując fundacji Jurka Owsiaka system do komunikacji SMS podczas tegorocznej już 23. edycji imprezy. Technologia zapewniona przez SerwerSMS.pl będzie jednym z kluczowych elementów komunikacji między sztabami i wolontariuszami.

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się pod hasłem „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”.

„Współpraca z platformą SerwerSMS.pl układa się super. Bardzo cieszymy się, że dzięki rozwiązaniom przekazanym przez SerwerSMS.pl jesteśmy w stanie sprawnie komunikować się między sztabami, a wolontariuszami. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ szczytny cel imprezy sprawia, że dajemy z siebie wszystko! Chcemy zebrać jak najwięcej środków dla dzieciaków na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną dla seniorów. Coraz więcej firm decyduje się pomóc nam całkowicie charytatywnie w organizacji zarówno codziennej pracy Fundacji, Finału WOŚP jak i Przystanku Woodstock. Bez Was nie dalibyśmy rady i właśnie za to chcemy bardzo podziękować! Siema!” - mówi Jerzy Owsiak.

Platforma SerwerSMS.pl jest narzędziem online, wspomagającym szeroko pojęte działania marketingowe. Marketing mobilny i kanały komunikacji SMS, MMS czy VMS stały się w ostatnich latach doskonałym sposobem na dotarcie do klienta i zoptymalizowanie procesów biznesowych.

„Cieszymy się, że jako lider polskiego rynku komunikacji SMS możemy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przyczynić się do sukcesu tej fantastycznej akcji. Fundacja Jurka Owsiaka może korzystać z naszych rozwiązań przez cały rok i mamy nadzieje, że w ten sposób dokładamy swoją cegiełkę do usprawnienia jej komunikacji, pracy sztabów i wolontariuszy. Jesteśmy dumni, że jest to współpraca długofalowa. Społeczna odpowiedzialność biznesu jest ważnym aspektem naszej działalności. Staramy się wspierać zarówno lokalne inicjatywy, wydarzenia sportowe jak i ogólnopolskie akcje” - mówi Artur Sadowski CEO SerwerSMS.pl.

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców.

Źródło: SerwerSMS.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3345 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum