Blog BazaTelefonów.pl
 

M-LIFE prezentuje mobilny Router MiFi LTE 4G ML0655

Gadżety 2015-01-13 12:40

M-LIFE, marka znana na rynku z szerokiej oferty akcesoriów GSM jak pokrowce, ładowarki sieciowe i USB czy power banki, w ostatnim czasie poszerzyła swoje portfolio o urządzenia, które zapewnią łatwy dostęp do Internetu oraz pozwolą na udostępnianie połączenia 3G i 4G innym urządzeniom mobilnym jak smartfony, tablety bądź laptopy.

 

W ofercie marki dostępny jest bezprzewodowy router MiFi 3G – model ML0625, a także wprowadzony z początkiem tego roku nowy router MiFi 4G LTE ML0655, który umożliwia szybką łączność w technologii LTE nawet dziesięciu użytkownikom jednocześnie.

Coraz więcej osób jest zainteresowanych możliwością korzystania z Internetu, którą oferują operatorzy GSM. Tym bardziej, że coraz bardziej jesteśmy w zasięgu szybkiego Internetu 4G LTE. Jedynym ograniczeniem takich ofert jest tylko jedna karta SIM, którą otrzymuje użytkownik. Oznacza, to, że nie ma możliwości skorzystania z dostępu do tego Internetu na innym urządzeniu. W takiej sytuacji, rozwiązaniem jest właśnie mobilny router 4G LTE M-LIFE ML0655, który daje możliwość współdzielenia sieci internetowej równocześnie przez kilka urządzeń. 
 
Nowy kieszonkowy router MiFi M-LIFE pozwala błyskawicznie, bez konieczności skomplikowanych instalacji, utworzyć internetowy hotspot i zapewnić swobodny dostęp do sieci w standardzie TD-LTE, FDD-LTE, DC-HSPA+, HSPA+ HSPA, UMTS, EDGE lub GPRS, a także maksymalnie wykorzystać darmowy Internet Aero2. Dzięki niewielkiej wadze i kompaktowym rozmiarom oraz wbudowanej baterii o pojemności 2000mAh, MiFi ML0655 umożliwia swobodne korzystanie z Internetu przez wiele godzin, co szczególnie sprawdzi się w podróży. Dzięki złączu microUSB akumulator można naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla, podłączając go do ładowarki, laptopa, smartfona lub innego urządzenia.

Mobilny router M-LIFE ML0655 posiada szereg dodatkowych funkcjonalności, które zdecydowanie podniosą komfort użytkowania. Jedną z nich jest funkcja przenośnego dysku. Dzięki czytnikowi kart microSD urządzenie umożliwia gromadzenie danych jak zdjęcia czy pliki multimedialne na karcie pamięci o pojemności do 32GB oraz udostępnianie ich innym użytkownikom sieci, za pośrednictwem panelu administracyjnego. Kolejną, przydatną funkcją jest możliwość odbierania, odpowiadania i tworzenia nowych wiadomości SMS.

Nowy router M-LIFE wyposażony został także w wyświetlacz, który pozwala szybko sprawdzić informację na temat działania urządzenia, w tym m.in.: połączenia z Internetem, nazwy operatora, siły sygnału, ilości pobranych danych, liczby podłączonych użytkowników, typu sieci (2G/3G/4G), otrzymania wiadomości SMS, umieszczonej w modemie kacie microSD, stanie baterii oraz innych komunikatów.

Sugerowana cena detaliczna: 349 zł.

Źródło: M-life.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3349 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum