Blog BazaTelefonów.pl
 

Najmniejszy głośnik Bluetooth w ofercie firmy Manta

Gadżety 2015-01-14 15:52

Firma Manta S.A. wprowadziła do sprzedaży wielofunkcyjny mini głośnik Dice Speaker MA422.Ten zupełnie niepozorny designerski głośnik skrywa w sobie wiele funkcji. Niewielkie wymiary (26.8 x 26.8 x 28.5 mm) sprawią, że bez trudu zmieści się on w każdej kieszeni. Można go nawet potraktować jako zawieszkę do telefonu czy brelok do kluczyków do samochodu.

Producent wyposażył urządzenie w wiele przydatnych funkcji. Dzięki bezprzewodowej komunikacji za pomocą technologii bluetooth sparowanie urządzeń staje się niezwykle proste i szybkie. Głośnik, oprócz tradycyjnego odtwarzania muzyki z tabletów czy smartfonów, może także posłużyć jako spust migawki przy robieniu zdjęć typu „selfie” lub jako zestaw głośnomówiący podczas np. prowadzenia pojazdu. Wbudowana funkcja „Antilost” sprawi, że nie zapomnimy o telefonie lub tablecie. Za każdym razem kiedy jedno urządzenie z zestawu znajdzie się poza zasięgiem bluetooth’a, głośnik poinformuje o tym ostrzegawczym dźwiękiem.

Manta MA422 został wykonany z dobrego jakościowo tworzywa, z precyzyjnie spasowanymi elementami. Głośnik jest dostępny w 5 pastelowych kolorach do wyboru: niebieskim, białym, czerwonym, żółtym, zielonym.

Ładowanie urządzenia jest niezwykle proste, ponieważ źródłem energii może być każde urządzenie wyposażone w port USB. Głośnik Manta MA422 to doskonały prezent dla tych wszystkich, którzy cenią sobie prostotę, mobilność i nowoczesny design, a ze względu na niewielkie rozmiary i wagę z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym.

Specyfikacja techniczna Manta Dice Bluetooth Speaker MA422

  • Wbudowane głośniki: 4 wymiary : 23mm; 4X12W
  • Wymiary (SxWxG): 26.8 * 26.8 * 28.5mm
  • Pasmo przenoszenia: 180Hz - 16kHz
  • Cechy szczególne: odtwarzanie muzyki, zdalna migawka, funkcja “Antilost”, zestaw głośnomówiący
  • Zniekształcenia: THD mniejsze od 1%
  • Moc znamionowa: 2W
  • SNR: S / N większe od 90dB

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 40 zł

Źródło: Manta

Wojtek Konopa, wyświetlono 4057 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum