Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile rozszerza zasięg Internetu mobilnego na UE - nowa oferta dla biznesu

Operatorzy 2015-01-15 14:56

Od 15 stycznia br. T-Mobile wprowadzi zupełnie nową ofertę Internetu mobilnego dla klientów biznesowych. Najnowsza propozycja operatora wyróżnia się uproszczoną konstrukcją i jeszcze korzystniejszymi warunkami taryfowymi. Z nowej oferty Internetu mobilnego dla firm mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci T-Mobile, wybierający taryfę z modemem, laptopem lub tabletem, jak i propozycję bez urządzenia.

Biznes z T-Mobile przekracza granice – roaming w ofercie z modem lub bez sprzętu 
Zgodnie z oczekiwaniami klientów, zwiększone zostały pakiety danych, a także uproszczone zostały oferty z modemem lub routerem oraz bez urządzenia.

Z myślą o klientach korzystających z Internetu za granicą, w dwóch najwyższych taryfach w ramach abonamentu dostępne są  pakiety na transmisję danych w roamingu na terenie całej UE. Dzięki temu także podczas zagranicznych podróży służbowych przedsiębiorcy łatwiej uzyskają dostęp do poczty i zasobów firmowych. To także lepsza kontrola kosztów.

Ofertę uzupełniają dwie usługi, znacznie poprawiające komfort i bezpieczeństwo korzystania z sieci: blueconnect noc – zapewniający nieograniczony transfer danych w kraju codziennie w godz. 0:00 do 9:00, oraz Norton 360 – program kompleksowo zabezpieczający komputer. Obydwie usługi dostępne są bezpłatnie w najwyższych pakietach.

Pełne zestawienie nowych pakietów prezentuje poniższa tabela:

Klienci posiadający już urządzenie mogą zdecydować się na ofertę SIM only dzięki czemu ich abonament zostanie obniżony do 1 zł przez 3 pierwsze cykle rozliczeniowe.

Tablety i laptopy w optymalnych pakietach dla biznesu
Klienci decydujący się na ten wariant otrzymają możliwość wyboru urządzenia z szerokiego portfolio tabletów i laptopów, a następnie, w zależności od tego jak intensywnie korzystają z sieci - jednego z dwóch pakietów:

SILVER – dla użytkowników, korzystających z dostępu do Internetu z umiarkowaną częstotliwością. W pakiecie wliczonych jest 5 GB danych, niższa jest opłata na start za urządzenie.

GOLD – dla użytkowników intensywnie korzystających z sieci. W pakiet wliczonych jest 30 GB danych. Nowością w tym wariancie jest usługa Budżet na urządzenie, która przy zakupie następnych urządzeń z szerokiego portfolio operatora zarówno w ofercie głosowej jaki Internetu LTE pozwoli uzyskać kolejne oszczędności poprzez obniżenie ceny urządzenia.

Dla klientów posiadających już ofertę głosową lub Internetu mobilnego w T-Mobile możliwe jest także (w ramach opcji SuperZestaw) obniżenie abonamentu o 10 zł netto przez cały okres trwania umowy (dla pakietu SILVER przy umowie na 36 m-cy, dla pakietu GOLD w każdym wariancie). Wysokość miesięcznego zobowiązania zależy od wybranego urządzenia, a poniżej przedstawione zostały przykładowe oferty:

Klienci Internetu mobilnego w T-Mobile mogą cieszyć się bardzo dobrymi parametrami usługi i swobodą korzystania z niej także dzięki najnowocześniejszej, całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze telekomunikacyjnej operatora. W chwili obecnej T-Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 55% populacji zasięgiem 4G LTE dzięki. Jej doskonałość została potwierdzona w niezależnym badaniu jakości sieci, w którym T-Mobile uzyskał najlepsze wyniki spośród 4 operatorów infrastrukturalnych, bądź nie gorsze niż liderzy badania w każdym z nich. Największe przewagi sieci to między innymi: jakość połączeń głosowych, średnie prędkości transmisji danych, lub czas otwierania stron internetowych oraz odtwarzanie filmów w Youtube.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3247 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum