Blog BazaTelefonów.pl
 

Współpraca Panasonic i NetMotion Wirless

Inne 2015-01-16 08:46

Panasonic nawiązał współpracę z firmą NetMotion Wirless, w ramach której będzie oferował użytkownikom urządzeń Toughbook i Toughpad oprogramowanie NetMotion Mobility oraz NetMotion Locality. Kooperacja ma na celu poprawę wydajności pracowników mobilnych poprzez zapewnienie lepszej łączności mobilnej i bezpieczeństwa sieci.

Oprogramowanie NetMotion będzie dostępne jako dodatkowa opcja we wszystkich wzmocnionych urządzeniach linii Toughbook i Toughpad w całej Europie w ramach oferty rozwiązań ProServices.

NetMotion Mobility jest oprogramowaniem zapewniającym łączność mobilną, a także podnoszącym produktywność, bezpieczeństwo i kontrolę pracowników mobilnych. Nie tylko pozwala tworzyć sieci VPN, ale także utrzymywać dostęp do aplikacji nawet w zmieniających się warunkach sieciowych, umożliwiając użytkownikom efektywną pracę w każdym miejscu. Z kolei NetMotion Locality pozwala mierzyć i monitorować wydajność sieci komórkowych i GPS, a także aplikacji, urządzeń oraz samych użytkowników. Oprogramowanie może być zainstalowane w połączeniu z NetMotion Mobility, a także jako samodzielne rozwiązanie dla klientów, którzy korzystają już z VPN.

- Urządzenia Panasonic Toughbook i Toughpad pozwalają naszym klientom na wykonywanie pracy w każdym miejscu, niezależnie od warunków terenowych
- powiedział Jan Kaempfer, Head of European Marketing w Panasonic Computer Product Solutions. - Ekstremalne warunki często utrudniają dostęp do sieci, co powoduje, że NetMotion Mobility i Locality są niezbędne, aby użytkownicy mobilni mogli utrzymać stały dostęp do kluczowych aplikacji i danych, pozwalających im kontynuować pracę - uzupełnił Jan Kaempfer. Panasonic pomaga pracownikom mobilnym zwiększyć produktywność, dzięki szerokiej ofercie urządzeń Toughbook, Toughpad oraz systemów EPOS (ang. Electronic Point of Sale). Jako jeden z liderów rynku europejskiego, Panasonic w 2013 roku osiągnął 66,4-procentowy udział pod względem uzyskanych przychodów i 50,4 proc. udziału na rynku wzmocnionych tabletów (VDC, marzec 2014 r.).

Źródło: Panasonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 3245 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum