Blog BazaTelefonów.pl
 

Huawei E3372 - modem USB-stick z LTE

Gadżety 2015-01-19 11:37

Huawei prezentuje lekki i kompaktowy modem typu USB-stick, który umożliwia korzystanie z szybkiej bezprzewodowej łączności w technologii LTE kategorii 4.

Huawei E3372

Urządzenie jest kompatybilne z technologią LTE (cat. 4), co pozwala na osiągnięcie prędkości pobierania do 150 Mb/s oraz wysyłania do 50 Mb/s. Dodatkowo Huawei E3372 obsługuje karty microSD o pojemności do 32 GB, dlatego może pełnić funkcję przenośnego magazynu danych.

Niska waga – około 35 g, oraz niewielkie rozmiary sprawiają, że modem Huawei E3372 idealnie sprawdza się w pracy mobilnej. Elegancka obudowa wykonana z matowego plastiku spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Praca urządzenia sygnalizowana jest przy pomocy diody LED.

Modem obsługuje funkcję Plug and Play, czyli automatyczną instalację, dzięki czemu jest instalowany w systemie z minimalną ingerencją użytkownika. To doskonała wiadomość dla osób mniej zaawansowanych technologicznie, które zechcą korzystać z urządzenia. Możliwe jest też podłączenie dwóch anten wzmacniających sygnał, co zapewni poprawę jakość sygnału, a co za tym idzie – także prędkość i stabilność połączenia. Huawei E3372 automatycznie wznawia przerwane połączenie w sieci Aero2, dlatego możesz cieszyć się ciągłym dostępem do Internetu. Dodatkowo urządzenie jest zgodne z nowym standardem IPv6, który zapewnia bardziej zaawansowane funkcje oraz większą liczbę adresów IP w porównaniu do obecnie wykorzystywanego standardu IPv4.

Sugerowana cena detaliczna wynosi około 249 zł. Urządzenie posiada pełną gwarancję producenta realizowaną na terenie Polski. Dystrybutorem jest firma Action S.A.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 3260 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum