Blog BazaTelefonów.pl
 

Red Bull MOBILE Collect dostępny na Android i iOS

Inne, Operatorzy 2015-01-19 13:30

Korzystanie z Dni bez limitów, zbieranie energii i odbieranie nagród w Red Bull mobile Collect stanie się jeszcze prostsze dzięki aplikacji mobilnej dostępnej od dzisiaj w App Store i Google Play Store.

Red Bull MOBILE Collect

Program Red Bull MOBILE Collect to wyjątkowy bilet do Świata Red Bulla, który dostępny jest dla każdego poprzez stronę www.redbullmobilecollect.com oraz aplikację mobilną na urządzenia z systemem iOS i Android.

Bezpłatna aplikacja dostępna w sklepach App Store i Google Play Store wyposażona została w funkcje ułatwiające korzystanie z programu Red Bull MOBILE Collect. Wśród udogodnień są między innymi skaner pobierający informacje z kodów zamieszczonych zarówno na puszkach Red Bulla jak i Voucherach, które użytkownik otrzymuje na wydarzeniach sportowych i kulturalnych, czy informacje push wysyłane na bieżąco o aktualizacjach w programie.

Dzięki aplikacji jeszcze łatwiej będzie można korzystać z oferty Red Bull MOBILE Energy, gdzie za 39 zł miesięcznie dostajecie nielimitowane rozmowy na połączenia komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 2 GB danych miesięcznie. Dodatkowo każdy kod z puszki Red Bull obniża miesięczną opłatę o 1 zł.

W ofercie Red Bull MOBILE Energy na kartę dostajecie ofertę Dzień Bez Limitu- nielimitowane rozmowy do wszystkich (w tym stacjonarne), nielimitowane SMS-y i MMS-y i pakiet 100 MB- wszystko to za jeden kod z puszki Red Bulla. Więcej informacji o ofercie na www.redbullmobile.pl.

Wszyscy klienci Red Bull MOBILE, którzy zarejestrują się w programie Red Bull MOBILE Collect automatycznie awansują na 2 poziom i co miesiąc otrzymują dodatkową pakę energii.

Energię gromadzoną w programie można wymieniać na wyjątkowe nagrody. Ich oferta zmienia się wraz z poziomem, na którym znajduje się uczestnik. Zyskać można nie tylko nagrody rzeczowe (m.in. kolekcja ubrań Red Bull Racing, sprzęt sportowy), ale i cyfrowe (m.in. muzyka, dzwonki, tapety, aplikacje, cyfrowe autografy) zarówno jak przygodowe (przeloty samolotami klasy Air Race, wyjazd do siedziby Infiniti Red Bull Racing w Milton Keynes, przejazdy samochodami sportowymi i spotkania z zawodnikami Red Bulla).

Zainstaluj aplikację i dołącz do programu Red Bull MOBILE Collect.

Źródło: Play

Wojtek Konopa, wyświetlono 3233 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum