Blog BazaTelefonów.pl
 

SMS-y zoptymalizowały działania WOŚP

Inne 2015-01-23 07:31

Platforma SerwerSMS.pl po raz kolejny wspierała działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Jurka Owsiaka otrzymała kompleksowe rozwiązania technologiczne do komunikacji SMS między sztabami, a wolontariuszami. Pozwoliło to sprawniej przeprowadzić zbiórkę oraz liczenie zebranych pieniędzy. W tegorocznej akcji zebrano 36 mln zł, dzięki którym wysokie standardy leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów zostanie podtrzymana.

„Współpraca z platformą SerwerSMS.pl zawsze układa się super. Bardzo cieszymy się, że dzięki rozwiązaniom przekazanym przez SerwerSMS.pl jesteśmy w stanie sprawnie komunikować się między sztabami, a wolontariuszami. Jest to dla nas niezwykle ważne, ponieważ szczytny cel imprezy sprawia, że dajemy z siebie wszystko! Zebraliśmy 36 mln zł dla dzieciaków na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną dla seniorów. Coraz więcej firm decyduje się pomóc nam całkowicie charytatywnie w organizacji zarówno codziennej pracy Fundacji, Finału WOŚP jak i Przystanku Woodstock. Bez Was nie dalibyśmy rady i właśnie za to chcemy bardzo podziękować! Siema!” - mówi Jerzy Owsiak.

Platforma SerwerSMS.pl jest narzędziem online, wspomagającym szeroko pojęte działania marketingowe. Marketing mobilny i kanały komunikacji SMS, MMS czy VMS stały się w ostatnich latach doskonałym sposobem na dotarcie do klienta i zoptymalizowanie procesów biznesowych.

„Już po raz kolejny mieliśmy zaszczyt być w gronie firm, które wspierają działania fundacji Jurka Owsiaka. Cieszymy się, że dzięki naszym SMS-om i rozwiązaniom technologicznym możemy być częścią tej niesamowitej akcji i przyczynić się do poprawy bytu dzieci na oddziałach onkologicznych oraz podniesienia poziomu życia osób starszych i potrzebujących. W naszych działaniach zawsze staramy się pamiętać o społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wspieraniu lokalnych inicjatyw. Cały nasz zespół był zaangażowany w to, aby zapewnić sprawną komunikację między sztabami, a wolontariuszami, na 23.Finale WOŚP także byliśmy wszyscy razem” - mówi Artur Sadowski CEO SerwerSMS.pl.

Dokładnie 11 stycznia 2015 roku 120 tysięcy wolontariuszy wyszło na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez 22 lata działalności zakupiła tysiące urządzeń za kwotę ponad 590 mln zł. Wszystko dzięki hojności darczyńców.

Źródło: SerwerSMS.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2884 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum