Blog BazaTelefonów.pl
 

Jaki sprzęt grający zabrać na ferie zimowe?

Gadżety 2015-01-23 13:04

Rozpoczął się czas ferii zimowych, cała Polska ruszyła by odpocząć w swoich ulubionych miejscach. Odpoczynkowi najczęściej towarzyszy muzyka, jednak nie wszędzie możemy ją zabrać ze sobą, tak by całe grono najbliższych mogło się cieszyć z niej jednocześnie.

Głośnik Creative

Aby móc w pełni korzystać z przerwy zimowej warto pomyśleć o zabraniu ze sobą uniwersalnego sprzętu grającego, który może być używany w różnych warunkach atmosferycznych. Czym powinno charakteryzować się takie urządzenie? - powinno mieć małe gabaryty, zwartą, najlepiej wodoodporną konstrukcję oraz solidne brzmienie.

Taki sprzęt znajdziemy w ofercie firmy Creative, która stworzyła lekką i małą mini kolumnę bezprzewodową Muvo Mini. Urządzenie waży około 250 gram i ma długość około 19 cm. Te niewielkie gabaryty pozwalają na swobodne przemieszczanie się wraz z ulubioną muzyką, zgodnie z naszymi planami w podróży. Swobodnie pomoże nam w korzystaniu z wolnego czasu: podczas jazdy samochodem, w zaciszu hotelowego pokoju, czy w trakcie różnego rodzaju zabaw. Dzięki unikatowej obudowie, Muvo Mini jest odporny na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie, można zabrać go ze sobą na narty bez obawy kontaktu ze śniegiem, a po szusowaniu swobodnie pluskać się w wodzie, stawiając go tuż przy krawędzi basenu.
Muvo mini to kompan każdej, wspólnej rozrywki. Niech nikogo nie zwiodą małe wymiary tej kolumienki. Mini kolumna oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami, tak aby wszyscy tańczyli przy ulubionej muzyce. W dodatku, to sprzęt dla wytrwałych tancerzy bo czas życia akumulatora Muvo Mini to, aż 10 godzin. Po wyładowaniu wystarczy podładować go przez port Micro USB.

Łatwo można pochwalić się swoją playlistą, wystarczy że sparujemy urządzenie mobilne z Muvo Mini poprzez włączoną funkcję NFC lub przez Bluetooth. Kolumna posiada również wbudowane wejście Aux, do podłączania innych analogowych urządzeń. Mimo wolnego czasu podczas ferii zimowych, zawsze jest jakaś potrzeba telefonowania w najważniejszych sprawach. Creative Muvo Mini ma wbudowany mikrofon i za pomocą jednego przycisku możemy w łatwy sposób przełączyć się z playlisty na rozmowę telefoniczną.
Baw sie na feriach z Creative Muvo Mini w trzech kolorach do wyboru: niebieskim, czerwonym lub białym za 229 PLN.

Źródło: Creative

Wojtek Konopa, wyświetlono 3284 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum