Blog BazaTelefonów.pl
 

Nokia wyłącza usługi Nokia Poczta i Nokia Czat

Inne 2015-01-26 16:21

Informacja przesłana do użytkowników usług Nokia Poczta i Nokia Czat: Usługi: "Szanowny kliencie usług Nokia Poczta i Nokia Czat.  Zauważyliśmy, że korzystasz z adresu usługi Nokia Poczta, aby uzyskać dostęp do konta e-mail. Usługi Nokia Poczta i Nokia Czat zostaną wyłączone 9 marca 2015 r."

"Należy wykonać dodatkowe czynności, aby zachować istniejące wiadomości e-mail. Od 9 marca 2015 r. nie będzie można zalogować się do Poczty, uzyskać dostępu do istniejących wiadomości e-mail ani wysyłać i odbierać nowych wiadomości przy użyciu adresu e-mail Nokia Poczta lub Nokia Czat. Aby zachować istniejące wiadomości e-mail Nokia Poczta, należy skopiować je na inne konto pocztowe lub na komputer przed 9 marca 2015 r.

Wkrótce wyślemy szczegółowe instrukcje na temat zachowania wiadomości e-mail poprzez przeniesienie ich na inne konto pocztowe. Jeśli chcesz zrobić to wcześniej, możesz zapisać wiadomości Nokia Poczta na koncie pocztowym obsługującym protokół IMAP lub POP, a także za pomocą aplikacji na komputerze. Więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem: http://nokiamail.com/bye

Jeśli używasz adresu Nokia Poczta lub Nokia Czat do logowania się do usług Yahoo, jak np. Flickr, od 9 marca 2015 r. nie będzie to możliwe, a wszystkie dane zostaną usunięte. Za pomocą poniższego łącza użytkownicy serwisu Flickr mogą przenieść istniejące zdjęcia na nowe konto Flickr, aby zapobiec ich utracie: https://help.yahoo.com/kb/flickr/SLN7315.html?impressions=true

Jeśli używasz adresu Nokia Poczta do obsługi innych aplikacji lub usług, zalecamy zaktualizowanie profilu użytkownika w tych usługach i użycie alternatywnego adresu e-mail. Zalecamy też poinformowanie rodziny i znajomych o nowym adresie e-mail.

Wkrótce wyślemy kolejne instrukcje na temat zachowania istniejących wiadomości e-mail poprzez przeniesienie ich na inne konto pocztowe lub do aplikacji na urządzeniu czy komputerze."

Źródło: Nokia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3135 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum