Blog BazaTelefonów.pl
 

Tylko w Orange Nokia Lumia 830

Telefony 2015-01-29 21:53

Tylko w Orange do 26 kwietnia dostępna jest długo wyczekiwana Nokia Lumia 830, która działa w wersji Denim, systemu operacyjnego Windows Phone 8.1. Lumia 830 robi świetne zdjęcia i filmy, które są zasługą aparatu PureView ZEISS, o rozdzielczości 10 Mpix wyposażonego w optyczną stabilizację obrazu.

Nokia Lumia 830

 

Możliwości aparatu – kamery rejestrującej obraz w rozdzielczości Full HD wzbogacają wielokierunkowe mikrofony i zaawansowane opcje redukcji szumów. W efekcie, jakość nagrań jest naprawdę wysoka i to w różnych warunkach, w jakich przyjdzie Wam ochota na filmowanie. 

Dzięki zastosowaniu w wyświetlaczu matrycy IPS wykonanej w technologii ClearBlack, ze smartfona można bez problemu korzystać nawet w pełnym słońcu, ciesząc się żywymi barwami wyświetlanego obrazu. Biorąc w dłoń Lumię 830 można odnieść wrażenie, że jest to flagowy model Nokii – Lumia 930. Podobnie jak w nim, mamy tu przedni panel zabezpieczony warstwą szkła Gorilla Glass, aluminiową ramę i wymienną tylną obudowę z funkcją bezprzewodowego ładowania. We wnętrzu kryje się czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400 - 1,2 GHz, współpraujący z 1 GB RAM, do dyspozycji mamy też 16 GB wbudowanej pamięci - na aplikacje, pliki, zdjęcia i filmy.

Całość działa naprawdę dobrze, a cena nie wpędzi Was w przesadne stresy. Na początek, nowa Lumię możecie kupić w kolorze czarnym, sukcesywnie będą się pojawiać także inne kolory - pomarańczowy, zielony i biały.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 2862 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum