Blog BazaTelefonów.pl
 

Creative MA500

Gadżety 2015-01-30 15:33

Creative MA500 to styl i jakość dźwięku tylko dla Ciebie, zamknięta w eleganckich słuchawkach dousznych, które dzięki ergonomicznej konstrukcji blokują dźwięk z otoczenia. Żeby komfort był jeszcze większy, można wybrać jeden z trzech rozmiarów miękkich dwukolorowych silikonowych wkładek dousznych gwarantujących optymalną izolację akustyczną.

Creative MA500

Creative MA500 to również zestaw słuchawkowy. Wbudowany, sterowany jednym przyciskiem mikrofon z regulacją głośności zapewnia czysty dźwięk podczas rozmów i pozwala na sterowanie odtwarzaniem oraz połączeniami prowadzonymi za pomocą szerokiej gamy smartfonów i tabletów. Z kolei wzmacniające basy przetworniki neodymowe zapewniają wręcz imponujące brzmienie muzyki przy jednoczesnym zachowaniu czystości dźwięku podczas rozmów. Jest to najlepszej jakości dźwięk bez względu na zastosowanie.

Creative MA500 to doskonała forma i styl wykończenia. Szyku nadają im chromowane wykończenia w dwóch kolorach do wyboru - białym i czarnym. Dzięki miękkiemu etui podróżnemu, w łatwy i bezpieczny sposób możemy je przechowywać.

Cena dousznych słuchawek MA500 to 199PLN

Źródło: Creative

Wojtek Konopa, wyświetlono 3308 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum