Blog BazaTelefonów.pl
 

Słuchawki Canyon CNS-SEP1

Gadżety 2015-02-04 13:47

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów oraz akcesoriów, wprowadza do oferty nowe słuchawki dokanałowe dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia.

Canyon CNS-SEP1

Model CNS-SEP1 posiada wbudowany mikrofon, wygodny zaczep na ucho oraz wymienne końcówki pozwalające dostosować akcesorium do konkretnego użytkownika.

- Coraz więcej osób w różnym wieku poważnie myśli o swoim stanie zdrowia i kondycji, dlatego zaczyna biegać, jeździć na rowerze czy nartach. Do takich właśnie użytkowników adresujemy nasze nowe słuchawki, dzięki którym nie muszą oni rezygnować ze słuchania ulubionej muzyki czy nawet rozmowy przez telefon w trakcie wytężonych ćwiczeń– tłumaczy Adam Rosiak, Product Sales Manager marki Canyon.

Model CNS-SEP1 wykonano z lekkiego i trwałego materiału w kolorze niebieskim, żółtym oraz zielonym, które kojarzą się z aktywnością i wyzwaniem sportowym. W zestawie znajdują się trzy wymienne końcówki pozwalające na dopasowanie do ucha konkretnego użytkownika i optymalne wygłuszenie odgłosów z zewnątrz. Wygodny zaczep w kształcie elipsy stabilnie podtrzymuje pałąki, nie pozwalając na zmianę położenia. Moc słuchawek wynosi 102dB, co jest uznanym standardem dla konstrukcji dousznych. Głośne granie i niewielki pobór energii zapewnia niska impedancja na poziomie 16 omów.

Producent wyposażył akcesorium w mikrofon służący do odbywania rozmów telefonicznych, gdy słuchawki podłączone są do smartfona. Możemy zatem w trakcie treningu prowadzić negocjacje handlowe lub towarzyską pogawędkę nie tracąc cennego czasu.

Cena: 29,99 zł

Źródło: Canyon

Wojtek Konopa, wyświetlono 3037 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum