Blog BazaTelefonów.pl
 

Z rodziną najlepiej w Jump! od T-Mobile

Operatorzy 2015-02-27 07:20

T-Mobile przedstawia nowe taryfy Jump! z ofertą Rodzinną. W ramach nowej propozycji można dokupić nawet cztery dodatkowe kontrakty z kartą SIM za jedyne 30 złotych każdy. Dla osób lubiących być zawsze online, T-Mobile zwiększa pakiety danych dostępne w ramach abonamentu. Z nowej oferty można skorzystać od 2 marca br.

Przenosząc numer do T-Mobile i wybierając abonament od 49,99 zł, można dokupić kolejny, na tych samych warunkach i w najlepszej cenie. Drugi i kolejne kontrakty klient otrzyma za jedyne 30 zł miesięcznie. Do taryfy Comfort, Relax i Max można dokupić do 4 dodatkowych takich samych kontraktów lub łączyć je z ofertą telefonii stacjonarnej w cenie 9,99 złotych w propozycji SIM Only. Do zestawu klient może również dołączyć rodzinną ofertę Internetową z routerem WiFi i 25GB danych miesięcznie za 29,99 złotych.

T-Mobile oferta Rodzinna

Nowe taryfy Jump! to najlepsza opcja dla użytkowników lubiących dużo rozmawiać i być zawsze online – wybrane warianty abonamentowe zostały wyposażone w większe niż dotychczas pakiety danych, dzięki czemu nie trzeba się martwić, czy internetu starczy „do pierwszego“. Klient ma także możliwość zwiększenia pakietu danych zgodnie z potrzebami.

W optymalnej taryfie Relax za 59,99 zł T-Mobile oferuje w pełni nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce, nielimitowane SMSy i MMSy, a także pakiet internetowy wynoszący 3 GB, usługę NaviExpert oraz pakiet KIDS w serwisie player na cały okres trwania umowy.

Nowe taryfy dostępne są również w ofercie z najlepszymi na rynku flagowymi smartfonami, takimi jak Samsung Galaxy S5, HTC One czy Sony Xperia Z3. Telefony obsługujące technologię LTE, które w T-Mobile można nabyć już od 9 zł, pozwolą swobodnie korzystać ze wszystkich zalet najszybszej sieci LTE 4G oraz dzielić się ważnymi chwilami z najbliższymi.

Wysoka jakość usług oraz obsługi klienta w T-Mobile zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone. Taryfy Jump! uhonorowano branżową nagrodą „Złoty Bell” na Gali Mobility Trends 2014 w kategorii „Nowość roku 2014 – usługa”. T-Mobile to także Marka Godna Zaufania. Wyróżnienie to, przyznawane w jednym z największych badań konsumenckich, potwierdza wysoki standard dostarczanych usług i komunikacji. T-Mobile może także pochwalić się najwyższa jakością sieci. W zrealizowanym przez firmę zewnętrzną, w 2014 roku, badaniu porównawczym 4 operatorów, sieć T-Mobile uzyskała najwyższe rezultaty jakości połączeń głosowych i  transmisji danych.

Szczegółowe informacje na temat ofert, abonamentów i usług dodatkowych znajdują się na stronie www.T-Mobile.pl

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3129 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum