Blog BazaTelefonów.pl
 

Prezentacja Huawei Watch podczas Mobile World Congress 2015

Gadżety 2015-03-03 07:24

Huawei Watch wyposażony jest w 1,4-calowy, odporny na zarysowania, dotykowy wyświetlacz typu AMOLED z szafirową osłoną, wysokiej jakości obudową ze stali nierdzewnej, wbudowanym czujnikiem pracy serca i 6-osiowym czujnikiem ruchu. Huawei Watch to pierwszy smartwatch z rodziny produktów wearables od Huawei.

Huawei Watch

„Huawei Watch to nasza odpowiedź na na potrzeby konsumentów z całego świata, którzy czekali na smartwatch łączący w sobie ponadczasowy design oraz inteligentne technologie. Angażując się w pracę nad projektem Huawei Watch, chcieliśmy spełnić obietnicę zawartą w motto naszej firmy: „Make It Possible”. Dlatego z dumą możemy zaprezentować klientom na całym świecie nasz innowacyjny i najleszej klasy smartwatch” - powiedział Richard Yu, CEO Huawei Consumer Business Group. „Będąc pierwszym smartwatchem w naszej linii produktów premium, Huawei Watch został zaprojektowany po to, aby pomagać w codziennym życiu konsumentów" - dodał Richard Yu.

Ponadczasowy styl i elegancja
Huawei Watch zaprojektował zespół specjalistów, zajmujących się tworzeniem najbardziej modnych  i znanych zegarków tradycyjnych. Na uwagę zasługuje szczególna dbałość o detale, które przyciągają oko znakomitym kunsztem wykonania. Dzięki 1,4-calowemu wyświetlaczowi typu AMOLED 400 x 400 pikseli, w rozdzielczości 286 ppi przy wysokim współczynniku kontrastu 10000:1, Huawei Watch jest bez wątpienia najciekawszym urządzeniem typu smartwatch na świecie.

Huawei Watch

Huawei Watch składa się z ponad 130 elementów; koronka, koperta i mocowanie paska wykonane są z odpornej na zarysowania, wysokiej jakości stali nierdzewnej, kutej na zimno – ten proces zwiększa wytrzymałość stali o 40 procent. Dzięki intuicyjnemu przyciskowi 2 o’clock, urządzenie oferuje najwyższy poziom kontroli i komfortu dla użytkownika. Huawei Watch dostępny jest w trzech stylowych kolorach: złotym, srebrnym i czarnym.

Zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników, Huawei Watch oferuje 40 trybów pracy, które można dowolnie konfigurować. Użytkownicy mają też do wyboru szeroką gamę pasków wykonanych z różnych materiałów i w różnych stylach. Urządzenie jest również dostępne wraz z magnetyczną stacją ładującą.

Inteligentny sam w sobie
Dzięki systemowi Android Wear, odbieranie wiadomości SMS oraz e-maili, kontrola kalendarza, aplikacji i powiadomień telefonu nigdy nie było łatwiejsze i bardziej wygodne. Kompatybilny z smartphonem w systemie Android 4.3 lub wyższym, Huawei Watch wyposażony jest w optymalnie wydajny procesor Qualcomm 1.2GHz, posiada 4GB wolnego miejsca na dane, 512MB pamięci RAM oraz Bluetooth 4.1. Dla sportowych entuzjastów lub po prostu zainteresowanych śledzeniem swojej kondycji, Huawei Watch wyposażony jest w czujnik tętna, 6-osiowy czujnik ruchu i barometr. Udogodnienia te pozwalają automatycznie wykryć i śledzić w czasie rzeczywistym takie czynności wykonywane przez użytkownika jak: chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka i sen. Dodatkowo, użytkownicy mogą monitorować liczbę spalonych kalorii i kroków, tętno serca, wysokość podczas wspinaczki oraz przebytą odległość.

Huawei Watch

Huawei dla zdrowia
Aby zachęcić klientów do szczęśliwszego i zdrowszego życia, Huawei pracuje nad wdrożeniem rozwiązań systemowych typu wearable dedykowanych zdrowemu stylowi życia, które pomogą użytkownikom ustawić własne cele i śledzić ich postępy. Wraz z partnerami takimi jak Jawbone, Huawei tworzy innowacyjne aplikacje, które będą zachęcać użytkowników do dbania o swoje zdrowie.

Dostępność
Huawei Watch dostępny będzie w ponad 20 krajach, w tym w USA, Wielkiej Brytanii, Argentynie, Australii, Brazylii, Kanadzie, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Włoszech, Japonii, Norwegii, Filipinach, Rosji, Singapurze, Korei Południowej, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Szczegóły na temat dostępności i cen zostaną podane w późniejszym terminie na każdym z lokalnych rynków.

Źródło: Huawei
 

Wojtek Konopa, wyświetlono 3061 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum