Blog BazaTelefonów.pl
 

Operatorzy na całym świecie wyrażają entuzjazm dla systemu Ericsson Radio Dot System

Inne 2015-03-05 07:33

Ericsson Radio Dot System jest wdrażany na całym świecie, a wiodący operatorzy wspierają to eleganckie i innowacyjne rozwiązanie dla małych komórek wewnętrznych. Wśród operatorów wdrażających Dot na próbę i sieci komercyjnych znajdują się: Claro, MTS, Singtel, Telefónica, Verizon i Vodafone.

 

Arun Bansal, starszy wiceprezes i szef działu Radiowego w firmie Ericsson, mówi: „Wiodący operatorzy z ogromnym entuzjazmem wspierali Dot od chwili jego wprowadzenia na rynek, więc wspaniale było współpracować z nimi nad wprowadzeniem Radio Dot System w budynkach użyteczności publicznej i biurowcach na całym świecie. Bardzo cieszymy się z tego postępu, tempa prac, a przede wszystkim z wyróżniających się rezultatów Radio Dot System rosnącym zainteresowaniem wdrożeniem systemu”.

Klasyczny design Radio Dot został zaprojektowany tak, aby wpasowywał się w każde otoczenie, a jego zalety zostały potwierdzone na całym świecie. Po wdrożeniu Radio Dot System, przepustowość danych mobilnych wzrosła nawet 5-krotnie, liczba przerwanych połączeń spadła do zera, a czas instalacji wynosi zaledwie 4 minuty na jeden punkt Dot.  Radio Dot System zużywa tez mniej energii niż tradycyjne rozwiązania wewnętrzne.

Ericsson Radio Dot System zawiera rewolucyjny komponent antenowy nazwany „Dot”, który zapewnia użytkownikom dostęp do mobilnej sieci szerokopasmowej. Jest kompaktowy, waży niespełna 300 gramów, a jego instalacja jest bardzo prosta. Dzięki wygodnej wielkości, skalowalności i możliwości rozwoju (w synchronizacji z siecią makrokomórek), Radio Dot System zaspokaja potrzeby zarówno użytkowników biznesowych, jak i konsumentów, w wielu budynkach i obiektach.

Źródło: Ericsson

Wojtek Konopa, wyświetlono 3701 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum