Blog BazaTelefonów.pl
 

Hama: Dzień Kobiet - dodatki do tulipana

Gadżety 2015-03-06 12:16

Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku jako wyraz szacunku dla kobiet walczących o równouprawnienie. Co ważne, większość przedstawicielek płci pięknej zamierza w tym dniu świętować. Co to oznacza? Wszystko zależy od kreatywności panów. To oni najlepiej znają potrzeby swoich żon, matek czy dziewczyn.

Niegdyś panie otrzymywały rajstopy lub goździki. Niemniej w ostatnich latach większym powodzeniem cieszą się tulipany. Można też pomyśleć o bardziej oryginalnych upominkach, będących sympatycznym dodatkiem do kwiatka.

Wśród przedstawicielek płci pięknej jest mnóstwo miłośniczek muzyki. W tym przypadku fajnym upominkiem mogą być słuchawki Joy. Ich zakup wiąże się z wydatkiem kilkudziesięciu złotych (39,90 - 69,90 złotych). Zgrabna, delikatna konstrukcja, niemal stworzona dla kobiet, bardzo bogaty wybór kolorów, a także przyzwoita jakość dźwięku sprawiają, że panie bardzo polubiły ten produkt. Słuchawki Joy dostępne są w wersji dousznej, sportowej oraz nausznej.

Coś dla czytelniczek magazynu Elle. Jego fanki najpewniej ucieszą się z futerałów do urządzeń mobilnych, sygnowanych logo magazynu. Elle oferuje trzy linie różne linie wzornicze, przeznaczone dla użytkowniczek tabletów o przekątnej 7 oraz 10 cali, a także najbardziej popularnych modeli smartfonów. Lady in Pink to propozycja dla pań preferujących odważne kolory, Vintage nawiązuje do stylu retro, zaś Original wyróżnia się dużym, wyeksponowanym logotypem Elle. Stylistyka wykonania oraz solidne zabezpieczenia to największe walory futerałów. Ceny najdroższych futerałów Elle nie przekraczają 100 złotych.

O ile nie wszystkie panie są fankami kolorowych magazynów, o tyle trudno byłoby znaleźć kobietę, która nie kocha diamentów. Niewielu mężczyzn stać na kolię z tych szlachetnych kamieni, ale chyba niemal każdy znajdzie kilkadziesiąt złotych na zakup futerału White Diamonds. To bardzo efektowne etui, którego design budzi nieodparte skojarzenia ze szlifami diamentu. Hama oferuje szeroką gamę produktów w kilku zestawach kolorystycznych (czarnym, białym, żółtym, różowym). Ale na szczególną uwagę zasługują modele zdobione oryginalnymi kryształkami od Swarovskiego. Ceny futerałów mieszczą się w przedziale 29,90 - 99,90 złotych.

Źródło: Hama

Wojtek Konopa, wyświetlono 3061 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum