Blog BazaTelefonów.pl
 

Aktualizacja Navitel Navigator do wersji 9.5 dla OS Android

Aplikacje, GPS 2015-03-11 10:21

Navitel Navigator 9.5 z możliwością rezerwacji przez serwis Booking.com, jest już dostępny dla urządzeń z systemem Android.

 

Co nowego znajdziemy w Navitel Navigator 9.5:

  • Możliwość rezerwacji pokoju w hotelu bez wyłączania aplikacji Navitel Naviagtor!
  • Dla wygodny użytkowników zintegrowano serwis Booking.com z aplikacją Navitel Navigator. Nie ważne w jakim kierunku zmierzasz, możesz od teraz zarezerwować najbardziej dogodne miejsce noclegu które znajdują się na naszych mapach. Znajdziesz tam ponad 250 000 hoteli na całym świecie*
  • Ze względu na dużą ilość zapytań użytkowników, dodano opcje ‘drugiego manewru’. W najnowszej wersji Navitel Navigator użytkownik będzie informowany przez funkcję głosową nie tylko o konieczności wykonania najbliższego manewru, ale również następującego po nim.

Także:

  • Szybsze planowanie trasy.
  • Zmniejszenie obciążenia pamięci przez aplikację.
  • Mniejsze poprawki, które zapewnią szybszą pracę aplikacji.

*Do poprawnego działania usługi konieczne jest połączenie internetowe.

Użytkownicy urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android mogą pobrać nową wersję aplikacji Navitel Navigator 9.5 w zakładce POBIERZ na oficjalnej stronie firmy NAVITEL lub ze sklepu Google Play.

Nowi użytkownicy otrzymują siedmiodniowy okres próbny. Po jego zakończeniu program przełączy się w tryb ograniczonej funkcjonalności. Aby cieszyć się pełną funkcjonalnością programu należy wykupić klucz licencyjny.

Ponadto użytkownik nie musi kupować dożywotniej licencji. Za dwa dolary ($2) lub więcej można wykupić dostęp do szczegółowych map, zależnie od ilości krajów, na okres miesiąca lub roku. Na przykład roczna licencja na mapę Polski kosztuje 60 zł netto. Po wygaśnięciu ważności licencji użytkownik nie musi jej przedłużać.

* Prenumeratę można wykorzystać dla wszystkich aktualnych pakietów map nawigacyjnych poza mapami Rosji, Ukrainy, Białorusi i Kazachstanu oraz pakietów zawierających przynajmniej jedną mapę tych krajów.

Źródło: Navitel

Wojtek Konopa, wyświetlono 3310 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum