Blog BazaTelefonów.pl
 

XQISIT wprowadza do sprzedaży akcesoria do flagowców HTC i Samsunga

Gadżety 2015-03-12 13:47

Poprzednie modele HTC oraz Samsunga były bestsellerami, a my mamy już akcesoria dedykowane do najnowszych flagowców tych marek, które zostały zaprezentowane w Barcelonie. Portfolio XQISIT zawiera przygotowane na zamówienie etui typu flip cover, wallet case oraz booklet, które można nabyć w sklepie online producenta, a niedługo także u wybranych resellerów.

“Oczekiwania co do najnowszych flagowców były bardzo duże, dlatego zależało nam aby już w dniu premiery mieć gotowe portfolio dedykowanych akcesoriów” - mówi Timo Treudt, prezes XQISIT.”

Model HTC M9 z wyglądu przypomina swojego poprzednika M8, jednakże rozwiązanie Duo Cam zostało zamienione na wysokiej rozdzielczości kamerkę na tyle obudowy. Poza tym model M9 jest nieco mniejszy od poprzednika, mimo iż także posiada 5-calowy wyświetlacz. XQISIT precyzyjnie zadbał o wszelkie detale nowych akcesoriów. Marka XQISIT zadbała także o właściwe wyprofilowanie etui do smartfona Galaxy S6, który charakteryzuje się rozdzielczością WQHD na 5.1-calowym wyświetlaczu. Akcesorium dopasowano także do znajdującej się z tyłu obudowy 20MPx kamery, doświetlenia LED oraz czytnika tętna.

Na MWC 2015 Samsung zaprezentował także wersję Edge z zakrzywionymi krawędziami ekranu. W portfolio marki XQISIT znalazły się akcesoria kompatybilne z oboma debiutującymi smartfonami koreańskiego producenta zaprojektowane w ten sposób, aby podkreślać ich funkcjonalność. Różnorodność etui XQISIT tworzą modele hard case, flip covers, wallet i booklet case - wszystkie zapewniają optymalną ochronę bez straty dla funkcjonalności smartfonów. Dodatkowo etui w formie portfela oferuje wygodne przegródki na karty płatnicze czy dokumenty XQISIT posiada także w ofercie nowe modele typu flip cover, etui z linii iPlate UltraThin, iPlate Glossy oraz poręczne FlexCase zaprojektowane z elastycznego poliuretanu.
Akcesoria dostępne są w cenach od 50 - 120 zł

Źródło: Xqisit

Wojtek Konopa, wyświetlono 3057 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum