Blog BazaTelefonów.pl
 

mBank: wymiana walut w aplikacji mobilnej

Aplikacje 2015-03-16 14:24

Dzięki mobilnej mPlatformie Walutowej klienci biznesowi mBanku mogą dokonywać transakcji wymiany walut jeszcze szybciej i prościej. W aplikacji, dwoma kliknięciami, można kupić lub sprzedać waluty, zarządzać ofertami oraz na bieżąco monitorować listę transakcji i rynkowe kursy walut.

Aplikacja mPlatforma Walutowa została uruchomiona przez mBank przede wszystkim z myślą o mikro, małych i średnich przedsiębiorcach. Z podobnego mobilnego rozwiązania dostępnego na platformie korporacyjnej, duże firmy i korporacje obsługiwane przez mBank korzystają już od listopada 2013.

Firmy z sektora MSP otrzymały nowy, intuicyjny i wygodny kanał do sprzedaży i zakupu walut. Rozwiązanie zaprojektowano tak, by pozwalało na błyskawiczne, mobilne przeprowadzenie transakcji wymiany walut.

Przygotowane z myślą o przedsiębiorcach nowe rozwiązania w zakresie wymiany walut wyróżnia m.in. dostępność usług dealera walutowego – również dla małych i średnich firm. Niezależnie od wielkości prowadzonej działalności czy obrotów walutowych, przedsiębiorca przy większych kwotach może negocjować z dealerem kursy walut i ustalać warunki transakcji.

Aplikacja mobilna z mPlatformą Walutową umożliwia natychmiastowe dokonanie transakcji kupna lub sprzedaży. Dodatkowo oferuje podgląd zawartych transakcji z możliwością wygodnego filtrowania, przegląd złożonych ofert z opcją odwołania, wyświetlenie wykresu waluty, a także podgląd aktualnego salda rachunków walutowych. Na ekranie głównym wyświetlone są zawsze trzy pary walutowe, a ich wybór jest definiowany przez klienta. Użytkownik może dowolnie wybrać te, które go interesują spośród kombinacji dostępnych walut: PLN, EUR, USD, GBP, CHF. Transakcje można realizować od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00-18:00.

Źródło: mBank

Wojtek Konopa, wyświetlono 3201 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum