Blog BazaTelefonów.pl
 

HUAWEI B315 - nowy router domowy w sklepie internetowym Plusa

Gadżety 2015-03-24 11:44

W sklepie internetowym sieci Plus pojawił się nowy router domowy – HUAWEI B315. Już za 3 zł jest on dostępny w aktualnej promocji „POWER LTE Internet z modemem lub routerem na 24 miesiące w sklepie internetowym”.

Ogromny atutem routera HUAWEI B315 jest bardzo duży i stabilny zasięg WiFi. Sygnał jest transmitowany aż do 250 metrów, dzięki czemu można wygodnie, bez konieczności stosowania jego wzmacniaczy,  korzystać z sieci bezprzewodowej także na dużej przestrzeni.
HUAWEI B315 umożliwia nawiązanie połączenia z siecią LTE z prędkością maksymalnie do 150 Mb/s. Dzięki temu korzystanie z sieci, niezależnie od intensywności i rodzaju przeglądanych materiałów jest szybkie i wygodne, nawet w przypadku jednoczesnego korzystania z sieci na kilku urządzeniach. Router wyposażony jest także w cztery porty GE (GigaEthernet), dzięki czemu można w pełni korzystać z transmisji danych LTE z pełną prędkością, teraz także w sieci Ethernet.

Poza LTE, nowy router HUAWEI zapewnia kompatybilność z wieloma innymi standardami transmisji danych - DC-HSPA+, HSPA+, HSPA, WCDMA, DGE, GPRS, GSM, a wspiera także trzy rodzaje technologii głosowych – VoiP (Voice over IP), VoLTE (Voice over LTE) oraz CSFB (Circuit Switched Fallback).

Niezależnie od zastosowanych zaawansowanych rozwiązań technologicznych, uwagę zwraca także dyskretny, minimalistyczny design, dzięki któremu router doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz.

Router ten dostępny jest też w stacjonarnych punktach sprzedaży sieci Plus.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3609 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum