Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Galaxy S6 w sieci Komputronik

Telefony 2015-03-24 19:52

Komputronik, największa w Polsce sieć sprzedaży nowoczesnych technologii i rozwiązań cyfrowych, wprowadza do swojej oferty najnowszy model smartfona Galaxy S6 marki Samsung. Klienci mogą zamawiać go w przedsprzedaży, natomiast do salonów nowoczesny telefon trafi już 17 kwietnia.

Smartfon Samsung Galaxy S6 32GB dostępny będzie w dwóch odmianach: płaskiej i  zakrzywionej – EDGE. Jego tylna ściana wykonana jest ze szkła Gorilla Glass 4, a brzegi z delikatnie zaokrąglonego metalu. Zmianą jest szybkość ładowania, która w porównaniu do poprzedników przebiega 1,5 raza szybciej. Ponadto istnieje możliwość ładowania smartfona bez kabla, za pomocą bezprzewodowych podkładek.

Galaxy S6 wyposażony jest w 3 GB pamięci RAM oraz ośmiordzeniowy procesor (4 x 2.1 + 4 x 1.5 GHz), które zapewniają największą szybkość i wydajność, a także 32 GB pamięci wewnętrznej. Długość przekątnej ekranu nie zmieniła się w stosunku do poprzedniego modelu i nadal mierzy 5,1 cala. Zastosowana technologia Super AMOLED i rozdzielczość QUAD HD (2 560 x 1 440) pozwalają w komfortowy sposób korzystać z urządzenia. Ponadto w smartfonie zastosowano ulepszony skaner linii papilarnych, system KNOX, Smart TV z energooszczędnym bluetoothem, który pozwala połączyć się z TV i Smart Manager, pozwalający monitorować stan baterii, przestrzeń danych i wiele innych parametrów. Funkcja Quick Check w szybki sposób umożliwi usunięcie niepotrzebnych plików, co zwiększa wydajność telefonu.

Smartfon Samsung Galaxy S6 32GB dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych, czarnej, białej, złotej i niebieskiej. W sieci Komputronik można go nabyć w cenie 2999 zł. Ten sam model w wersji EDGE kosztuje 3599 zł i również występuje w czterech kolorach, jednak zamiast wersji niebieskiej, telefon dostępny jest w kolorze zielonym.

Osoby, które jako pierwsze zamówią najnowsze dzieło Samsunga i zarejestrują je na stronie producenta, będą mogły odebrać bezprzewodową ładowarkę w prezencie. Oferta ważna jest od 20.03.2015 do 16.04.2015 roku lub do wyczerpania zapasów.

Źródło: Komputronik

Wojtek Konopa, wyświetlono 3215 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum