Blog BazaTelefonów.pl
 

Panasonic zaprezentował nowy system telefoniczny Smart IP

Technologie 2015-03-25 15:44

Panasonic przedstawił najnowszy bezprzewodowy system telefoniczny SIP - KX-TGP600, następcę popularnego KX-TGP500. Jest to inteligentne rozwiązanie do komunikacji biznesowej, przeznaczone głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nowy system telefoniczny KX-TGP600 oferuje szereg dodatkowych akcesoriów, dzięki którym może być dowolnie skonfigurowany w zależności od potrzeb użytkowników.

Można do niego podłączyć do ośmiu słuchawek DECT. Dodatkowo zarówno bezprzewodowe telefony biurkowe (KX-TPA65), jak i modele przenośne (KX-TPA60) mogą być zintegrowane ze wzmocnionymi słuchawkami, dzięki czemu system nie tylko sprawdzi się w przestrzeni biurowej, ale też np. w magazynach.

Zaletą systemu jest to, że model KX-TPA65, będąc telefonem stacjonarnym jest wyposażony w możliwości komunikacji DECT. Dzięki temu użytkownicy mogą umieścić go na biurku, ale nie wymaga on dodatkowego okablowania, co obniża zarówno czas instalacji, jak i koszty. Możliwość równoczesnego użycia do ośmiu linii zewnętrznych SIP sprawia, że obsługa klienta przebiega sprawniej, a koszt i nakład pracy związane z instalacją oraz zarządzaniem oddzielnymi liniami zewnętrznymi są całkowicie wyeliminowane. Wszystkie konfigurowalne ustawienia są dostępne z poziomu konsoli programującej Web (ang. web maintenance console). Oprócz tego możliwa jest także zdalna konfiguracja i zarządzanie telefonami, dzięki funkcji udostępniania systemu. Użytkownicy mogą wybrać jedną z dwóch metod administracji — zarządzanie lokalne z poziomu jednostki bazowej lub zarządzanie za pośrednictwem dostawcy usług.

- System KX-TGP600 to kompleksowe rozwiązanie mobilne. Dobra cena i wysoka jakość rozwiązania Panasonic sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie biznesowe, które zapewnia sprawniejszą, bardziej przejrzystą komunikację i jednocześnie niższe koszty - tłumaczy Carlos Osuna, Product Marketing Manager w Panasonic. - Ze względu na wysoką jakość produktu i łatwość jego instalacji sądzę, że będzie chętnie dystrybuowany przez operatorów, jako atrakcyjna propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz tych firm, którym zależy na większej mobilności, nawet jeśli zatrudniają niewielką liczbę pracowników - dodaje Carlos Osuna.

Źródło: Panasonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 3150 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum