Blog BazaTelefonów.pl
 

Logitech prezentuje nową przenośną klawiaturę Keys-To-Go dla mobilnych urządzeń z systemami Android i Windows

Gadżety 2015-04-08 10:45

Firma Logitech zaprezentowała dziś nową klawiaturę Logitech Keys-To-Go dla mobilnych urządzeń z systemami Android i Windows. Logitech Keys-To-Go to cienka, przenośna klawiatura, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkowania w dowolnym miejscu. Klawiatura jest także dostępna dla urządzeń wyposażonych w iOS.

„Pierwsza wersja Logitech Keys-To-Go, dedykowana dla iPadów, przypadła do gustu konsumentom”, - mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „Dlatego z radością przedstawiamy ten sam wymiar mobilności użytkownikom tabletów, phabletów oraz smartfonów z systemami Android i Windows. Dzięki cienkiej i lekkiej konstrukcji Logitech Keys-To-Go można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie, a komfort pisania jest na najwyższym poziomie. Ta klawiatura to idealny partner dla mobilnego urządzenia” - dodała Izabela Sulima.

Cienki i lekki design klawiatury sprawia, że ??łatwo ją schować do torebki, torby plażowej lub nawet kieszeni kurtki. Logitech Keys-To-Go jest pokryta wodoodpornym wytrzymałym materiałem FabricSkin, który chroni ją przed zalaniem i brudem. Dzięki temu urządzenie znakomicie sprawdzi się w różnych sytuacjach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Mimo tego, że klawiatura jest niezwykle cienka, klawisze zostały rozmieszczone tak, by zapewnić najwyższy komfort pisania. Ponadto, aby zwiększyć wygodę i wydajność pracy, do klawiatury dodano klawisze z najważniejszymi skrótami dla systemów Android i Windows. Dodatkowo, by ułatwić korzystanie ze smartfona, Logitech-Keys-To-Go wyposażono w podstawkę, która utrzymuje telefon w pozycji pionowej.

Ceny i dostępność
Logitech Keys-To-Go jest kompatybilna z systemami Android 4.1 lub nowszymi oraz Windows 7 lub nowszymi. Nowe urządzenie będzie dostępne w Polsce na początku kwietnia 2015 roku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 309 zł.

Źródło: Logitech

Wojtek Konopa, wyświetlono 3182 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum