Blog BazaTelefonów.pl
 

WRITEit Technology ułatwia pisanie ręczne na komputerach i tabletach

Aplikacje 2015-04-16 09:33

Firma Lenovo poinformowała dziś o udostępnieniu WRITEit — innowacyjnej aplikacji, która ułatwia pisanie ręczne na wybranych urządzeniach działających z rysikiem. Dzięki WRITEit pisanie rysikiem staje się naprawdę praktyczną metodą wprowadzania danych, a użytkownicy mogą pisać ręcznie niemal wszędzie tam, gdzie można wprowadzać znaki z klawiatury.

Aplikacja działa na wybranych urządzeniach Lenovo z systemem Windows 8 i piórem cyfrowym oraz technologią Active Pen lub AnyPen i zapewnia reakcję na ruch rysika oraz korektę w czasie rzeczywistym. Wszystkie te zalety zachęcają do częstszego pisania rysikiem zamiast na klawiaturze, ponieważ w ten sposób pisze się w sposób ciągły, szybciej i dokładniej.

W przeciwieństwie do funkcji pisania odręcznego dostępnych w wielu urządzeniach WRITEit umożliwia pisanie bezpośrednio w niemal dowolnym polu tekstowym, nawet jeśli pole to jest w aplikacji bez wbudowanej obsługi pisania rysikiem. Dzięki temu pisanie odręczne przestaje być nowością dostępną tylko w wybranych aplikacjach, a staje się naprawdę praktycznym sposobem wprowadzania danych. WRITEit otwiera nowe możliwości, które nie ograniczają się do robienia notatek czy rysowania. Aby na przykład szybko wyszukać informacje w Internecie, użytkownicy mogą wpisywać słowa bezpośrednio w przeglądarce, zamiast wprowadzać je z klawiatury ekranowej.

WRITEit działa także z wiadomościami e mail, mediami społecznościowymi, formularzami internetowymi, itp.

WRITEit — bezbłędna aplikacja

WRITEit działa w tle w trakcie pisania i konwertuje pismo odręczne na znaki tekstowe w czasie rzeczywistym. Osoby szybko piszące docenią narzędzie, które automatycznie proponuje zamienniki nierozpoznanych słów, co ułatwia znajdowanie błędów i poprawne pisanie od samego początku. Edycję ułatwia też zestaw gestów ekranowych. Aplikacja WRITEit jest dostępna dla użytkowników następujących urządzeń działających z rysikiem: ThinkPad YOGA, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 i YOGA Tablet 2 8” z Windows i technologią AnyPen. Użytkownicy tych urządzeń mogą pobrać aplikację WRITEit bezpłatnie od 15 kwietnia pod adresem http://www.getwriteit.com

Źródło: Lenovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3541 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum