Blog BazaTelefonów.pl
 

Edutab 3 Multiset. Najnowsza odsłona tabletu edukacyjnego

Gadżety 2015-04-24 14:59

Marka Overmax zaprezentowała na rynku najnowszą odsłonę edukacyjnego tabletu dedykowanego dzieciom już od 3-go roku życia. Wielofunkcyjny Edutab 3 Multiset to edukacyjny tablet dla dzieci ciekawych świata. Urządzenie wyposażone w zestaw akcesoriów oraz preinstalowane aplikacje edukacyjne świetnie sprawdza się w zabawie, a także pomaga w poznawaniu świata.

Overmax Edutab 3 Multiset

Edutab 3 Multiset to w pełni funkcjonalny tablet przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia. Konstrukcja pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4, dzięki czemu zapewnia płynne działanie oraz szeroki wybór edukacyjnych aplikacji, podczas gdy czterordzeniowy procesor 4x 1,5 GHz umożliwia szybkie i bezproblemowe korzystanie nawet z kilku programów uruchomionych jednocześnie. Względem poprzedniego modelu tabletu Edutab 3, poprawiono przede wszystkim rozdzielczość ekranu - została powiększona do 1024x600 px. Dzięki temu Edutab 3 Multiset zapewni jeszcze lepsze wrażenia audiowizualne.

MOBILNE CENTRUM EDUKACJI
Dzięki kontroli rodzicielskiej, najmłodsi użytkownicy mogą mieć dostęp wyłącznie do zawartości zatwierdzonej przez opiekunów. Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4, dzięki czemu można instalować coraz nowsze, bardziej zaawansowane aplikacje dostępne w Google Play. Dodatkowo do urządzenia dołączony został zestaw składający się z klawiatury z hubem USB, do którego można podłączyć m.in. zewnętrzne nośniki pamięci, myszki, słuchawek oraz pokrowca umożliwiającego zamontowanie tabletu na zagłówku w samochodzie.

BOGACTWO APLIKACJI
Edutab 3 Multiset oferuje również jeszcze bogatszy pakiet preinstalowanych aplikacji edukacyjnych. Rzepka - interaktywna czytanka wraz z grami tematycznymi, dostęp do blisko 100 audiobooków - w tym wielu darmowych to dopiero początek interaktywnej przygody. Najnowsza odsłona tabletu Edutab to również karaoke dla dzieci ze ścieżkami dźwiękowymi oraz zestaw filmików edukacyjnych pokazujących między innymi ciekawe eksperymenty w laboratorium czy proste przepisy kulinarne, dzięki którym dzieci mogą gotować razem z rodzicami. Dzięki współpracy z partnerami - Lulek.tv oraz Cudaczek i Przyjaciele, najmłodsi użytkownicy otrzymają również dostęp do wielu gier oraz aplikacji edukacyjnych, które pomogą w nauce języków obcych, pisania czy matematyki. Tablet będzie dostępny w 2 wersjach kolorystycznych - niebieskiej oraz fioletowej. Produkt będzie dostępny w sprzedaży jeszcze w kwietniu br. w cenie detalicznej ok. 399,00 zł.

Źródło: Overmax

Wojtek Konopa, wyświetlono 3654 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Krysia (77.65.11.xxx) @ 2015-04-27 13:34:

    Moja córa miała poprzedni model który trzymał się tak długo, jak mógł - straszliwie się nad nim znęcała, w końcu umarł po zabawie w aport z psiakiem... Córa już wyrosła z takich zabawek, ale coś czuje że tym razem Krystianek dostanie ładny prezent na urodzinki :)

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum