Blog BazaTelefonów.pl
 

Przenośny głośnik z Bluetooth i karabińczykiem

Gadżety 2015-05-05 08:27

JBL Clip to wyjątkowy głośnik przenośny wyposażony w karabińczyk, od którego w zasadzie bierze swoją nazwę. Jest malutki, ale brzmi naprawdę godnie – jak przystało na urządzenie sygnowane przez JBL.

Ten ultra przenośny, kompaktowy, bezprzewodowy głośnik wyróżnia się tym, że można go przyczepić prawie do wszystkiego: T-shirtu, plecaka, siatki na korcie czy kieszeni jeansów. Solidna konstrukcja – wytrzymały materiał podwójnej obudowy – została zaprojektowana tak, by chronić głośnik nawet w przypadku ewentualnego upadku urządzenia czy transportu w plecaku, również po wybojach.

JBL Clip

Jakim cudem tak mały głośnik brzmi tak dobrze? JBL Clip posiada wbudowany półtoracalowy głośnik utrzymujący doskonałą równowagę pomiędzy głośnością, a odsłuchem basów, a także charakteryzuje się pasmem przenoszenia od 160Hz do 20kHz. Natomiast wbudowany akumulator umożliwia do pięciu godzin najwyższej jakości brzmienia. JBL Clip doskonale sprawdza się jako głośnik podłączony do urządzenia przenośnego za pomocą kabla (3,5 mm), jak również za pomocą technologii Bluetooth 4.0. W każdym przypadku konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta. Dodatkowo głośnik wyposażono w technologię JBL SoundClear, która wygłusza echo zestawu głośnomówiącego i kontroluje tło rozmowy, by móc cieszyć się prowadzeniem bezprzewodowych konwersacji.

JBL Clip

W kontekście swojej ceny (189 zł) JBL Clip okazuje się być doskonałym prezentem dla młodych, aktywnych ludzi. Towarzyszył im będzie w czasie nadchodzących, wakacyjnych podróży czy spotkań z przyjaciółmi. To także ciekawy, niestandardowy pomysł na prezent komunijny dla dziecka znajomych albo na urodziny chrześniaka.

JBL Clip

Cena i dostępność:
JBL Clip dostępny jest w pięciu kolorach (czarnym, niebieskim, fioletowym, szarym i czerwonym), cena: 189 zł

Specyfikacja techniczna:

  • Technologia: A2DP V1.2, AVRCP V1.4, HFP V1.6, HSP V1.2 Przetwornik: 1 x 40 mm
  • Moc znamionowa zasilania: 3,2 W
  • Częstotliwość: 160 Hz-20 kHz
  • Odstęp psofometryczny: >80 dB
  • Czas ładowania akumulatora: 2 godz. przy 0,5 A
  • Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (w zależności od poziomu głośności i zawartości audio) Wymiary (wys. x szer. x gł.): 107mm x 88mm x 42mm
  • Waga: 150 g

Źródło: JBL

Wojtek Konopa, wyświetlono 3012 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum