Blog BazaTelefonów.pl
 

AutoMapa uruchomiła nową, przyjazną dla urządzeń mobilnych, stronę WWW

GPS, Inne 2015-05-05 14:46

AutoMapa uruchomiła nowy serwis www opracowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Nowa strona wykonana jest w całości w HTML5, dzięki czemu działa niezwykle szybko i płynnie. Została także pozbawiona rozwiązań typu flash, które są szczególnie nieprzyjazne dla urządzeń mobilnych.

Nowa konstrukcja strony zapewnia wygodny dostęp do wszystkich elementów serwisu, w tym bardzo rozbudowanej bazy wiedzy o AutoMapie, dostępu do wersji Beta oraz możliwości zgłaszania uwag do map. Zarówno z komputera jak i tabletu czy smartfona.

„Nowa strona AutoMapy odzwierciedla filozofię, która przyświeca twórcom produktu. Bogactwo danych podane w czytelnej i przyjaznej dla użytkownika formie. Jest również odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy znacznie częściej przeglądają strony z urządzeń mobilnych, niż komputerów.” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Nowa strona AutoMapy została w całości przeniesiona w chmurę, dzięki czemu jest ona w stanie dynamicznie reagować na zwiększone zainteresowanie użytkowników. Będzie to odczuwalne zwłaszcza przy publikacji kolejnych wersji programu oraz udostępniania użytkownikom nowych map.

Miłym dodatkiem jest fakt, że odwiedzając www.AutoMapa.pl z urządzenia mobilnego system automatycznie rozpozna, z jakiej platformy korzysta użytkownik i zaproponuje pobranie programu z App Store bądź Google Play, lub uruchomienie aplikacji.

Źródło: AutoMapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3024 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum