Blog BazaTelefonów.pl
 

Branding Ericssona na stadionie Legii Warszawa

Inne, Technologie 2015-05-21 14:34

Hasło „Stadium Connectivity Partner” znalazło się na mega boardzie umieszczonym na fasadzie stadionu Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Tytuł ten nawiązuje do roli jaką Ericsson pełni w porozumieniu między firmą a Klubem Legia Warszawa. Rozwiązania firmy Ericsson poprawią łączność na stadionie a poprzez platformę usługową widzowie będą uczestniczyli w wydarzeniach w wirtualnie rozszerzony sposób.

Technologia „Small Cell as a Service" połączy wszystkich widzów na stadionie przy użyciu jednej, wydajnej sieci, oferując dodatkowo zakres usług dostępnych z poziomu tabletów i smartfonów.

Hasło: „Better Connection More Action” jest zapowiedzią bogatszych wrażeń z  uczestnictwa w widowiskach rozgrywających się na stadionie-rozszerzonych dzięki technologii zainstalowanej przez Ericsson. - powiedziała Katarzyna Pąk - dyrektor d/s marketingu i komunikacji w firmie Ericsson.

Informacje o współpracy można znaleźć również we wnętrzach obiektu. Metalowe tabliczki zostały zainstalowane we wszystkich 42 lożach biznesowych znajdujących się na stadionie. Na każdym z 43 filarów dookoła stadionu pojawiły się hasła „Stadium Connectivity Partner” informujące o tym wyjątkowym partnerstwie firmy telekomunikacyjnej z klubem sportowym.

Prace nad wdrożeniem sieci Wi-Fi na stadionie Legii Warszawa wykonywane są zgodnie z harmonogramem. Firma pracuje obecnie nad wdrożeniem platformy usługowej, która będzie dostępna na całym stadionie.

Źródło: Ericsson

Wojtek Konopa, wyświetlono 3004 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum