Blog BazaTelefonów.pl
 

Huawei TalkBand B2

Gadżety 2015-05-28 12:03

Inteligentna opaska Huawei TalkBand B2miała swoją światową premierę w przeddzień targów Mobile World Congress w Barcelonie.To już druga generacja urządzenia, która względem swojego poprzednika, wyposażona została w szerszy zakres funkcji.

Huawei TalkBand B2

Opaskę w łatwy sposób można zsynchronizować z posiadanymi urządzeniami mobilnymi. Podobnie jak w poprzedniej wersji,w obudowie umieszczono kompaktową słuchawkę Bluetooth, którą można z łatwością wyjąć i umieścić przy uchu.Dzięki zaawansowanemu 6-osiowemu czujnikowi ruchu opaska automatycznie rozpoznaje rodzaj aktywności fizycznej, którą wykonuje użytkownik, wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jego funkcji życiowych. Urządzenie pozwala także na monitorowanie faz snu (głębokiej i płytkiej) ora zdaje wskazówki, jak poprawić jego jakość. Huawei TalkBand B2 trafi do sprzedaży na polskim rynku w trzech wariantach kolorystycznych, na przełomie czerwca i lipca.

TalkBand B2stanowi doskonałe uzupełnienie dla innych smartfonów. Wyposażono ją w podwójny mikrofon, technologię redukcji szumów i wysokiej jakości łączność Bluetooth. Urządzenie w sposób automatyczny określa czy słuchawka jest wpięta w opaskę, i decyduje, czy wysyłać dźwięk rozmowy lub muzykę bezpośrednio na telefon lub do urządzenia. Dzięki możliwości zdalnego uruchomienia sygnału dźwiękowego lub wibracji,TalkBand B2umożliwia szybką lokalizację połączonego z nią telefonu (niezależnie od modelu) a także – np. w przypadku Huawei P8 – zdalne wykonywanie zdjęć.

Za projekt Huawei TalkBand B2 odpowiada paryski zespół Huawei Aesthetics Center. Opaska wyróżnia się minimalistycznym stylemi funkcjonalną prostotą. Metalowy uchwyt TalkBand B2 wykonano z anodyzowanego duraluminium, dzięki czemu jest on wytrzymały i lekki; uwagę zwraca także intuicyjny ekran dotykowy.

Do wyboru przygotowano dwa rodzaje pasków:jeden wykonany z ekologicznego materiału TPU, drugi z eleganckiej, luksusowej skóry. Każdy dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Dzięki wydajnej bateriiTalkBand B2 działa z zachowaniem pełnej funkcjonalności nawet przez 5 dni (wliczając w to rozmowy do 6godzin)i pracę w stanie gotowości do 12 dni. TalkBandB2 współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android 4.x i 5.x,jak i IOS 7.0 lub nowszym. Do sprzedaży urządzenie trafi w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i złotej.

TalkBand B2 będzie dostępny w Polsce w sieciach sklepów Media Markt oraz Euro AGD RTV.

Sugerowana cena detaliczna: 699 PLN w wersji standardowej oraz 829 PLN w wersji PREMIUM.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 2850 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum