Blog BazaTelefonów.pl
 

Akcesoria Canyon - mobilność w miejskiej przestrzeni

Gadżety 2015-05-29 13:22

- Bycie mobilnym nie oznacza rezygnacji z posiadania dodatkowych akcesoriów podnoszących funkcjonalność urządzeń, z których na co dzień korzystamy. Mam tu na myśli nie tylko bezprzewodowe słuchawki, ale także designerskie podstawki pod tablet, z wbudowanymi w konstrukcję obudowy głośnikami stereo, które możemy zabrać ze sobą do miejskiego parku czy młodzieżowej kawiarni, a także wygodne w transporcie banki energii mogące poratować rozładowanego smartfona - wylicza Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.

Na krajobraz miejskiej aglomeracji składają się tysiące osób, które w trybie mobilnym używają smartfonów i tabletów do różnorodnych zastosowań. Jak pokazują badania coraz więcej aktywności w social mediach generują właściciele urządzeń mobilnych. Zdecydowana większość młodych ludzi w pamięci telefonu przechowuje ulubioną muzykę i aplikacje, a także chętnie korzysta z rozrywki online. Zapatrzony w ekran tabletu student odpoczywający na parkowej ławce, dbająca o formę, biegająca ze słuchawkami na uszach młoda mama czy popijający poranną kawę manager surfujący w internetowej przestrzeni za pomocą bezprzewodowej klawiatury - to charakterystyczne widoki dla cywilizacji zżytej z elektroniką użytkową.

Designerskie akcesoria do urządzeń mobilnych mogły być nawet inspiracją dla współcześnie rozwijanego trendu elektroniki ubieralnej. Projektanci marki Canyon zawsze stawiali na połączenie funkcjonalności z niebanalnym wzornictwem, gdyż dla młodych ludzi słuchawki, głośniki czy inne gadżety traktowane są jak część ubioru, stąd niezwykle ważna jest kolorystyka i wygląd.

Źródło: Canyon

Wojtek Konopa, wyświetlono 2885 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum