Blog BazaTelefonów.pl
 

Weekend bez ładowarki? Dzięki Honor 6+ to możliwe

Telefony 2015-06-02 12:38

Zapomniałeś o ładowarce pakując się na weekendowy wyjazd? Rozwiąż problem z Honorem. Nowy Honor 6+ z baterią o pojemności 3600 mAh, wytrzymującą aż do 690 godzin w trybie czuwania i z innowacyjną technologią Smart Power 2.5, dzięki której może też pełnić funkcję powerbanku.

Energia która starcza na dłużej
Każdy użytkownik smartfona wie, jak dużą rolę odgrywa w nim dobra bateria i krótki czas jej ładowania. Mając na rynku większy wybór telefonów i coraz bardziej zaawansowane technologie, warto pamiętać o sprawdzeniu, jak długo smartfon jest w stanie posłużyć nam na jednym ładowaniu. To cecha szczególnie przydatna zwłaszcza podczas weekendowych wyjazdów i w okresie wakacyjnym.

Odpowiedzią na problem krótkiej żywotności baterii jest nowy Honor 6+ z wydajnym 8+1 rdzeniowym procesorem Kirin925, podwójnym obiektywem aparatu (każdy po 8 megapikseli) zapewniającym rozdzielczość zdjęć do 13 megapikseli i 5.5 calowym wyświetlaczem oraz funkcją Dual-SIM. Honor 6+ korzysta z wytrzymałej baterii o pojemności 3600mAh. Wysokowydajna bateria ma niewielką objętość 7.5 mm. Zastosowana w telefonie technologia Smart Power 2.5  pozwala na oszczędzenie 30% energii, umożliwiając standardowe użytkowanie przez 2 dni bez konieczności ładowania. W smartfonie zastosowano akumulator litowo-polimerowy o gęstości mocy aż do 595 Wh/L.

Jeśli zapomnimy naładować telefon przed pójściem spać, możemy to zrobić rano. Gdy będziemy zajęci wykonywaniem porannych czynności nie zauważymy nawet kiedy miną 2 godziny potrzebne naszej baterii do pełnego naładowana. Honor 6+ potrafi też ładować inne urządzenia elektroniczne przy użyciu kabla OTG. Może on również pełnić funkcję awaryjnego powerbanku dzięki opcji reverse charging. Smartfon posiada także tryb oszczędzania energii, który zapewni jeszcze dłuższy czas użytkowania.

Urządzenia marki Honor dostępne są w sklepach RTV Euro AGD, Redcoon, Media Expert, Vobis, X com i Neonet. Cena modelu Honor 6+ to 1779 zł.

Źródło: Honor

Wojtek Konopa, wyświetlono 3178 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum