Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile Polska ma 4 lata

Operatorzy 2015-06-09 08:18

T-Mobile Polska obchodzi właśnie swoje czwarte urodziny. Przez ten czas wiele się wydarzyło. Zmienił się rynek, a z rynkiem zmieniliśmy się i my.

Tylko w ciągu ostatniego roku uruchomiliśmy sieć LTE 4G, dwukrotnie od początku zbudowaliśmy naszą ofertę abonamentową: najpierw oferując w pełni nielimitowane taryfy JUMP!, a teraz taryfy JUMP! Family. Gruntownie zmodernizowaliśmy nasze oferty Internetu mobilnego, pre-paid i MIX, a zupełnie ostatnio zaprezentowaliśmy zupełnie nową i doładowaną Internetem po brzegi SmartfoNOWą Heyah.

Dzięki integracji z GTS Poland oraz szerokiej modernizacji infrastruktury sieci stworzyliśmy nową jakość także w obszarze usług B2B. Jesteśmy obecnie jedynym operatorem na rynku, który świadczy tak kompleksowe usługi i mogącym zaoferować pełną dostosowaną do indywidualnych potrzeb klientów biznesowych ofertę usług zintegrowanych.

Współpracując z najlepszymi partnerami dostarczamy naszym klientom (i nie tylko!) kolejne usługi – w tym Strefę T-Mobile w Player.pl, bezpłatne WiFi w pociągach PKP Intercity oraz nowoczesną ofertę bankową - T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank.

Przy tym wszystkim mieliśmy szczęście zorganizować drugą edycję Pomocy Mierzonej Kilometrami – jednego z największych projektów społecznych w tym kraju, za którą otrzymaliśmy niedawno tytuł Dobroczyńca Roku 2015 (tak, dalej się tym ogromnie ekscytujemy!).

Od 4 lat dokładamy starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów i utrzymać dotychczasowe tempo rozwoju. Żeby hasło „Lepiej w T-Mobile“ było z każdym dniem coraz bardziej aktualne.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy specjalną infografikę, prezentującą garść  interesujących faktów o T-Mobile Polska. W tym kilka takich o których do tej pory wiedzieli wybrani eksperci w firmie.

Źródło: Infromacja prasowa T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2874 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum