Blog BazaTelefonów.pl
 

iPad i Beats – „Idealnie dobrane” – rusza letnia promocja w sieci iDream

Inne 2015-06-11 13:52

iDream, należąca do Eurotel SA sieć sklepów ze sprzętem Apple, rozpoczyna letnią akcję promocyjną. Akcja „Idealnie dobrane”, oraz wspierająca ją kampania, potrwają do końca lipca.

iDream

W ramach akcji promocyjnej wszyscy klienci dokonujący zakupu dowolnego modelu iPada Air2 lub iPada mini3 otrzymywać będą vouchery na zakup słuchawek popularnej i cenionej marki Beats. Promocja i kampania potrwają do końca lipca. Vouchery będzie można wykorzystać zarówno w salonach iDream jak i w sklepie internetowym iDream.pl.

Zakup poszczególnych iPadów będzie premiowany voucherami na zakup słuchawek Beats o różnej wartości. Voucher dodawany przy zakupie iPad Air2 będzie opiewał na kwotę 449 zł, natomiast voucher przy zakupie iPada mini3 będzie miał wartość 299 zł.

W przypadku gdy klient wybierze słuchawki, których normalna cena nie przekracza kwoty 449 zł (dla oferty z iPadem Air2) lub 299 zł (dla oferty z iPadem mini3), płaci za nie symboliczną złotówkę; jeśli natomiast wybiera droższy model słuchawek, różnicę po prostu dopłaca. Słuchawki Beats objęte akcją promocyjną podlegają standardowym warunkom gwarancyjnym.

Akcję promocyjną wspiera kampania prowadzona przez iDream w kilku kanałach: Internecie, salonach i w galeriach handlowych, w których one funkcjonują (specjalnie przygotowane wideoklipy wyświetlane w Apple TV w sklepach oraz w systemach digital signage galerii, a także w sieciach sklepów Alma oraz Piotr i Paweł - w miastach, w których działają salony iDream, na monitorach przy kasach).

Sieć iDream liczy obecnie 8 salonów, działających w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu. Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy - lokalizowane są zwykle w najbardziej prestiżowych centrach handlowych. Ich powierzchnia wynosząca ponad 100 m2 - pozwala na komfortową ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów.

iDream oferuje również usługi serwisowe sprzętu marki Apple. Serwis obsługuje zlecenia na sprzęt wymagający usług serwisowych, dostarczany przez klientów do salonów iDream w całym kraju. Można do niego również przesyłać sprzęt bezpośrednio, bez wizyty w salonie iDream. Serwis mieści się w bydgoskim Focus Mallu i działa jako „serwiso-kawiarnia”, w której nie tylko można oddać sprzęt do naprawy oraz uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, ale również spotkać się z innymi fanami marki Apple.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl). Klienci e-sklepu mają możliwość osobistego odbioru zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży iDream.

Źródło: iDream

Wojtek Konopa, wyświetlono 2810 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum