Blog BazaTelefonów.pl
 

75% populacji w zasięgu sieci LTE 4G od T-Mobile, czyli dobry moment na konkurs

Operatorzy 2015-06-12 08:50

Rok od uruchomienia technologii LTE 4G w T-Mobile możemy się pochwalić dotarciem do 75% populacji kraju. Od razu mogę zapewnić, że dalej pracujemy nad zwiększaniem zasięgu w tej technologii, jednocześnie dbając, żeby wraz z rosnącym zasięgiem utrzymać najwyższą jakości usług.

Żeby to weryfikować, powołane zostały wewnętrzne zespoły realizujące drive testy, oraz analizujące dane nt. użycia sieci. Dodatkowo, niezależna firma zewnętrzna wykonuje pomiary na zlecenie naszej firmy matki – Deutsche Telekom. Wyniki takiego badania po raz pierwszy pokazaliśmy publicznie w marcu ubiegłego roku na spotkaniu z mediami pod wszystko mówiącym tytułem - Najlepsza Sieć T-Mobile.

Pod koniec maja zakończyła się kolejna edycja takich badań, a to dobra okazja, żeby ponownie zaprezentować rezultaty poszczególnych sieci w teście porównawczym w zakresie usług głosowych oraz transmisji danych w technologiach 3G i 4G LTE.

Zanim jednak pokażemy szczegóły zapraszamy do wspólnego świętowania 75% zasięgu LTE i 10 000 followersów profilu @TMobilePolska na Twitterze. Jeśli macie ochotę na nagrody ufundowane przez naszych partnerów z Huawei to...

napiszcie w twitterowych 140 znakach co fajnego można robić dzięki tak szybkiej transmisji danych, oznaczając w poście profil @TMobilePolska i używając hasztagu #najlepszasiec. A żeby było ciekawej załączcie zdjęcie z pomiarem Speedtest w technologii LTE oczywiście zrobione telefonem w sieci T-Mobile.

Nagrody, nagrody!:

  • 1 miejsce: telefon Huawei Mate 7 LTE Gold
  • 2 miejsce: tablet Huawei MediaPad T1
  • 3 i 4 miejsce: opaski Huawei Talkband B1

Warto? Warto!
Obiecujemy absolutnie subiektywny wybór zwycięzców pod kątem trafności, oryginalności i atrakcyjności odpowiedzi.

Wszystkie szczegóły w regulaminie dostępnym pod tym postem. Wątpliwości rozstrzygamy na naszym kanale Twitterowym. Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 2920 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum