Blog BazaTelefonów.pl
 

Technologia w plenerze z Leitz Complete

Gadżety 2015-06-16 10:33

Wakacje tuż-tuż,  a w dzisiejszym świecie trudno sobie wyobrazić urlop bez dostępu do portali społecznościowych, przesyłania zdjęć z letnich przygód, słuchania muzyki wszędzie tam, gdzie spędzamy urlop. Leitz Complete w swojej ofercie posiada produkty, które znacznie ułatwią nam korzystanie ze zdobyczy techniki – nawet, gdy odpoczywamy w miejscach  znacznie oddalonych od cywilizacji.

Leitz Complete

Wakacje to czas kiedy telefonami czy tabletami robimy dużo zdjęć, które następnie wysyłamy do znajomych czy publikujemy na portalach społecznościowych. Urządzenia mobilne służą nam również do czytania wiadomości, znajdowania drogi, ściągania informacji o miejscach do których się udajemy, czytania przewodników, a także słuchania muzyki, grania oraz oglądania filmów. Dlatego kiedy my odpoczywamy, nasze smartfony i tablety pracują naprawdę ciężko!

Mobilny świat jest szybki, a urządzenia mają coraz więcej funkcji i pracują z coraz większą wydajnością. Często na rodzinny wypoczynek zabieramy ich kilka – jednak wszystkie, niezależnie od przeznaczenia i zaawansowania nie działają bez doładowania. Dlatego pakując wakacyjny bagaż warto zabrać „dodatkową ilość energii”, która będzie gwarancją, że nie zabraknie nam mocy niezależnie od tego gdzie się znajdziemy.

Leitz Complete

Idealnym rozwiązaniem są „power banki”.  To niewielkich rozmiarów przenośnie „baterie” za pomocą których naładujemy smartfon, tablet oraz  inne urządzenia, przez co możemy korzystać z nich nawet o kilka razy dłużej niż normalnie bez konieczności podłączania ich do prądu. Leitz Complete w swojej ofercie posiada ładowarkę przenośną umożliwiającą ładowanie równocześnie dwóch telefonów czy tabletu. Urządzenie oferowane w cenie ok. 200 złotych wyróżnia się wysoką wydajnością (aż 5000 mAh) oraz atrakcyjnym wyglądem, czyniąc z ładowarki stylowy gadżet.  W zestawie kabel USB (10 cm).

Leitz Complete

Kolejnym zwyczajem, z którym trudno pożegnać się na czas urlopu jest słuchanie muzyki czy oglądanie filmów. Co jednak zrobić, gdy  głośniki, w które wyposażono przenośne odtwarzacze są zbyt słabe, aby sprostać naszym wymaganiom? W ofercie Leitz znajdziemy przenośny mini-głośnik, który mimo kompaktowych rozmiarów ma w sobie sporą moc. Bardzo dobrą jakość dźwięku osiągniemy w każdym miejscu, dzięki łączności poprzez bluetooth, standardowe gniazdo słuchawkowe lub zintegrowany odtwarzacz mp3.
Produkt, dostępny w cenie ok. 150 zł idealnie sprawdzi się na plaży, campingu, ognisku czy rodzinnym grillu. 

Źródło: Leitz Complete

Wojtek Konopa, wyświetlono 3294 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum