Blog BazaTelefonów.pl
 

FCN uruchamia cykliczne promocje na numery zagraniczne

Operatorzy 2015-06-18 10:10

FCN, jeden z największych operatorów VoIP w Polsce, inauguruje cykliczne promocje na połączenia zagraniczne tanimi rozmowami do Hiszpanii i Portugalii. Do końca czerwca, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do tych krajów po 6 groszy na numery stacjonarne i 19 groszy na komórkowe.

Technologia VoIP pozostaje bezkonkurencyjna jeżeli mówimy o cenach rozmów zagranicznych. Jest teraz popularniejsza niż kiedykolwiek – na co wpłynęła rosnąca popularność smartfonów. VoIP jest obsługiwany natywnie m. in. przez Androida, a każdy system posiada wiele aplikacji obsługujących SIP. Na swój numer FCN można także wdzwonić się jak do centralki, łączącej nas z numerem docelowym. Wystarczy wtedy jedno dotknięcie palca aby dzwonić  przez swoje konto SIP i rozmawiać za grosze po stawkach FCN – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki na Półwysep Iberyjski będą obowiązywały do 30 czerwca.  Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej, ale operator nie wyklucza równoległych promocji na bardziej egzotyczne destynacje, np. w Azji czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Źródło: Aiton Caldwell SA

Wojtek Konopa, wyświetlono 3297 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum