Blog BazaTelefonów.pl
 

Współpraca NAVITEL z LG - promocja w EURO

Aplikacje, Inne, Telefony 2015-06-25 16:48

NAVITEL Poland wraz z czołowym producentem smartfonów, firmą LG Electronics Poland, przygotowała specjalną promocję dla klientów sieci RTV Euro AGD, którzy kupując jeden z pięciu wytypowanych do tej akcji inteligentnych telefonów koreańskiego producenta, otrzymają gratisowo licencję na mapę Polski w aplikacji Navitel Navigator.

"Klienci uwielbiają promocje organizowane przez duże sieci sklepów, ponieważ mogą w ten sposób wejść w posiadanie ciekawego urządzenia wraz z wartością dodaną, jaką w tym przypadku jest mapa Polski w naszej aplikacji nawigacyjnej. To dobry moment, gdyż zbliża się sezon wakacyjnych wyjazdów. Nabycie markowego smartfona wraz z licencją na mapę działającą offline i dożywotnio aktualizowaną to prawdziwa okazja. To jednak nie jedyny motyw długofalowej współpracy z LG, gdyż promocji będzie więce" - podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.

Już w czerwcu na półkach sklepów sieci RTV Euro AGD pojawią się smartfony LG objęte promocją. Będą to: LG Magna, LG Spirit, LG Spirit 4G LTE, LG Leon oraz LG Leon 4G LTE. Kod aktywujący mapę Polski przypisany jest do urządzenia, dlatego wystarczy uruchomić aplikację i pobrać mapę, aby cieszyć się pełną funkcjonalnością programu nawigacyjnego. A jakie funkcje poza precyzyjnym wytyczaniem trasy oferuje Navitel Navigator? Do dyspozycji użytkownika oddano między innymi serwis pogodowy, informacje o korkach, możliwość wzajemnego ostrzegania się o zdarzeniach drogowych przez wbudowany komunikator, a także opcję rezerwacji noclegu na Booking.com wprost z menu aplikacji. Jednym z głosów preinstalowanych w opcjach programu jest głos Zbigniewa Urbańskiego, który precyzyjnie poprowadzi kierowcę do celu podróży.

Źródło: Navitel

Wojtek Konopa, wyświetlono 3264 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum