Blog BazaTelefonów.pl
 

Plantronics Explorer 500 - stylowy Bluetooth z HD Voice

Gadżety 2015-07-01 14:43

Firma Plantronics, globalny lider w komunikacji audio dla przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych, wprowadza do oferty słuchawkę Bluetooth Explorer 500, charakteryzującą się certyfikowaną jakością rozmów w technologii HD Voice, redukcją szumów, a także możliwością przesyłania muzyki ze smartfona.

Plantronics Explorer 500

Wszyscy wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, a przecież właśnie podczas prowadzenia pojazdu korzystamy z zestawu Bluetooth najczęściej. Plantronics Explorer 500 to łagodnie wyprofilowana, ultralekka słuchawka z dopasowaną silikonową wkładką, którą producent w fazie testów konfrontował z kształtem uszu aż tysiąca użytkowników. Na krawędzi akcesorium rozlokowano przyciski służące do włączania oraz regulacji głośności.

Model Explorer 500 pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem, gdy korzystamy zarówno z prywatnego, jak i służbowego telefonu. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość przesyłania muzyki z odtwarzacza wprost do słuchawki za pośrednictwem profilu A2DP. Mamy zatem dostęp do multimedialnych opcji bezdotykowo, co przyczynia się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa. Zaimplementowana technologia HD Voice, potwierdzona certyfikatem zgodności, zapewnia wysoką jakość rozmowy, a dwa czułe mikrofony odpowiadają za redukcję zewnętrznych odgłosów. Ukryty w obudowie słuchawki przycisk wielofunkcyjny odpowiada za wybudzenie Explorera 500 z trybu oszczędzania baterii oraz za aktywację asystentów głosowych popularnych systemów mobilnych, a więc Cortany, Google Now i Siri.

Niekwestionowanym udogodnieniem jest też oferowana w zestawie magnetyczna opaska, którą można zapiąć wokół rączki walizki lub ramiączka plecaka. Jedna strona paska zakończona jest portem USB, a druga slotem micro USB służącym do ładowania słuchawki. Proces zasilania akumulatora trwa zaledwie dwie godziny, po czym słuchawki można używać nieprzerwanie przez siedem godzin. Użytkownicy mogą także wybrać język, w którym Explorer 500 będzie się z nimi komunikował. Dostępne są komendy po angielsku, hiszpańsku i francusku. Akcesorium dostępne będzie już w lipcu w dwóch wariantach kolorystycznych - białym i czarnym. Sugerowana cena detaliczna to 249 zł brutto.

Źródło: Plantronics

Wojtek Konopa, wyświetlono 3037 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum