Blog BazaTelefonów.pl
 

FCN kontynuuje cykliczne promocje na numery zagraniczne tanimi rozmowami do Włoch

Operatorzy 2015-07-02 11:56

FCN, jeden z największych operatorów VoIP w Polsce, kontynuuje cykliczne promocje na połączenia zagraniczne. Do końca lipca, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do Włoch po 6 groszy na numery stacjonarne i 10 groszy na komórkowe.

Możemy zaoferować stawki nawet 23 razy niższe niż sieci telefonii komórkowej, gdyż jesteśmy operatorem VoIP. Tanie połączenia to tak naprawdę tylko jedna z korzyści posiadania konta FCN. Jeżeli obydwaj rozmówcy mają dostęp do sieci WiFi, to w ramach naszej sieci będą rozmawiać za darmo. Dzięki hotelom, restauracjom, kawiarniom i wielu darmowym hotspotom – jest to naprawdę proste.

Faktycznie już teraz eliminujemy problem roamingu. Podróżni mogą nawet zainstalować aplikacje z bazą publicznych sieci WiFi. Technologia VoIP jest powszechniejsza i łatwiej dostępna niż kiedykolwiek – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki do Włoch będą obowiązywały do 30 lipca.  Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Źródło: Aiton Caldwell

Wojtek Konopa, wyświetlono 3282 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum