Blog BazaTelefonów.pl
 

ZaREklamuj swój biznes

Inne 2015-07-06 10:15

"ZaREklamuj swój biznes" to najnowszy projekt firmy HTC realizowany w ścisłej współpracy z partnerem akcji - firmą T-Mobile. HTC i T-Mobile ze swoim komunikatem chcą dotrzeć do tych, którzy realizując się zawodowo wykorzystują swoje pasje, talenty, umiejętności i na tej podstawie planują budować swoją firmę.

Prezentując możliwości nowej kamery RE, HTC chce zachęcić do szerokiego stosowania materiałów video w promowaniu swojej marki i produktów w kanałach online. Do pierwszej edycji konkursu zgłosiło się ponad 180 firm – w większości prowadzonych przez młode, ambitne osoby, pełne pomysłów. Celem organizatora konkursu jest jego cykliczne wznawianie i stworzenie programu grantowego, który wspierać będzie ciekawe pomysły na biznes.

Druga edycja konkursu "Zareklamuj swój biznes" potrwa od 1 czerwca do 6 lipca 2015 r. Co musisz zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy nakręcić krótki, 15 sekundowy filmik – mikroREklamę, która w ciekawy sposób opowie, czym się zajmujesz i jaki jest Twój pomysł na biznes. Gotową, umieść na Instagramie z hastagiem #zareklamujswojbiznes. Materiał automatycznie trafi na stronę zareklamujswojbiznes.pl. Pamiętaj, by czas mikroREklamy nie przekroczył 15 sekund, oraz by film w jasny sposób opowiadał na czym polega Twój pomysł.

Źródło: Zareklamujswojbiznes.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2723 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum