Blog BazaTelefonów.pl
 

Dwa razy większe pakiety Internetowe w Heyah

Operatorzy 2015-07-07 12:36

Wszyscy, którzy już nie wyobrażają sobie życia bez Internetu, mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Teraz każdy z pakietów Smart w Heyah na abonament został wyposażony w dokładnie dwa razy więcej Internetu do swobodnego wykorzystania, a wszystko to bez wieloletniego uwiązania do umową.

Nowe pakiety Smart w Heyah to przede wszystkim duże paczki Internetu do wykorzystania w najlepszej sieci, we wszystkich technologiach, w tym także w 4G LTE,  co pozwala na pełną swobodę korzystania z Internetu w smartfonie.
 
Dwa razy więcej dla wszystkich
Niezależnie od tego, który pakiet wybierzecie w SmartfoNOWEJ Heyah (Smart S/M/L/XL) w opcji na abonament użytkownicy otrzymują teraz podwojone paczki Internetu – od 2 GB aż do 10 GB miesięcznie do zużycia w sieci – w tym do oglądania filmów, słuchania muzyki czy korzystania z komunikatorów internetowych. Do tego SMS-y i MMS-y całkowicie za darmo i bez żadnego limitu (w Smart M/L/XL). Facebookowi maniacy z taryfami Smart L i Smart XL nie muszą się już obawiać odcięcia od swojego newsfeeda i rozmów ze znajomymi, ponieważ dla ich taryf korzystanie z aplikacji Facebook i Facebook Messenger nie zlicza się do miesięcznego zużycia paczki danych.
 
Nowa oferta Heyah na abonament w szczegółach prezentuje się następująco:

Heyah na abonament to także kwintesencja wolności i niezależności – w każdej chwili można zrezygnować z umowy, która automatycznie przedłuża się na kolejne 30 dni. Korzystasz tak długo, jak chcesz!

Nowa, wypełniona Internetem po brzegi oferta Heyah wchodzi 6 lipca i będzie dostępna zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników. 

Informacje na temat pakietów Smart w Heyah na abonament można znaleźć na stronie www.heyah.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3049 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum