Blog BazaTelefonów.pl
 

Szansa na kolejne nagrody w aplikacji TapOn

Aplikacje 2015-07-13 14:41

Z aplikacji mobilnej TapOn można już korzystać we wszystkich sklepach sieci SCOTFREE, która oferuje modne ubrania w miejskim stylu. TapOn umożliwia klientom zdobywanie punktów za zakupy i wymienianie ich na nagrody dostępne w programie lojalnościowym.

Popularna marka SCOTFREE, oferująca odzież w miejskim stylu, nawiązała współpracę z systemem TapOn, który służy do budowania i zarządzania relacjami z klientem. Wszystkie sklepy firmowe SCOTFREE zostały wyposażone w tablety, na których można znaleźć aktualne promocje i oferty specjalne. Wystarczy zbliżyć telefon komórkowy z aplikacją TapOn do tabletu, aby naliczyć punkty w programie lojalnościowym lub dokonać ich wymiany na nagrody.

TapOn w telefonie podpowiada użytkownikom nowe promocje i nagrody oraz informuje o liczbie zebranych punktów. Pozwala też otrzymywać wiadomości o akcjach specjalnych i zdobywać punkty za dodatkowe aktywności, np. polecenie danej usługi w social media, wypełnienie ankiety czy odwiedzenie sklepu firmowego SCOTFREE. Z aplikacji klienci korzystają za darmo bez konieczności obciążania portfela dodatkowymi kartami lojalnościowymi.

– Dzięki TapOn użytkownik może błyskawicznie sprawdzić liczbę zgromadzonych punktów i równie łatwo wymienić je na nagrody – mówi Michał Filipek, twórca TapOn. – Integracja z social media pozwala na polecanie miejsc, produktów i usług w sieciach społecznościach – dodaje Filipek.

Sklepy firmowe SCOTFREE znajdują się w kilkunastu lokalizacjach na terenie całej Polski.  Aplikacja mobilna jest dostępna na wszystkie telefony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone.

Źródło: Prconsultants.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2977 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum