Blog BazaTelefonów.pl
 

FCN: dzwoń tanio do (i z) Francji. Kolejna z cyklu promocji operatora VoIP

Operatorzy 2015-07-16 09:49

FCN, jeden z największych operatorów VoIP w Polsce, kontynuuje cykliczne promocje na połączenia zagraniczne. Do końca sierpnia, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do Francji po 5 groszy na numery stacjonarne i 17 groszy na komórkowe.

Jest to promocja dla tych, którzy mają bliskich we Francji, ale nie tylko. Jeżeli planujemy tam urlop, to wystarczy na miejscu kupić dowolny starter prepaid, aby nasza rodzina z Polski mogła do nas dzwonić za grosze. Warto mieć konto FCN przed wyjazdem do Francji z jeszcze jednego powodu: wyjątkowo rozbudowanej sieci darmowych punktów dostępowych WiFi. W samym Paryżu jest ich 260 i zapewniają one jakość połączenia idealną dla naszej telefonii – wystarczy skonfigurować aplikację softphone albo dodać konto SIP w systemie naszego smartfona, aby  podczas podróży dzwonić do rodziny w Polsce przez FCN po polskich stawkach, czyli od kilku groszy za minutę. FCN, jako telefonia IP - faktycznie eliminuje roaming– komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.

Promocyjne stawki do Francji będą obowiązywały do końca sierpnia. Planujący podróż mogą sprawdzić mapę darmowych punktów dostępowych m. in. na oficjalnej stronie Paryża (www.Paris.fr), albo zainstalować jedną z darmowych aplikacji na Androida, Windows Phone czy iOS, które zawierają olbrzymie bazy takich punktów.

Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Źródło: Aiton Caldwell

Wojtek Konopa, wyświetlono 3324 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum