Blog BazaTelefonów.pl
 

Roaming LTE od Orange Polska w 41 sieciach zagranicznych

Operatorzy 2015-07-30 12:47

Abonenci Orange Polska mogą korzystać z roamingu LTE już w 41 sieciach zagranicznych, w 31 krajach. Relacje dla tych sieci są otwarte dwustronnie, co powoduje, że ich abonenci mają możliwość korzystania z usług LTE w sieci Orange Polska.

Obecnie Orange oferuje roaming LTE m.in. w Hiszpanii, Izraelu, Norwegii, Estonii, Kanadzie, Rumunii, Słowacji, Danii, Czechach, Austrii a nawet w Zjedniczonych Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej.

- Od momentu uruchomienia usługi roamingu dla technologii LTE w Orange Polska, jesteśmy w mojej ocenie liderem w Polsce pod względem ilości sieci oraz krajów, w których dostępny jest dla abonentów roaming LTE
– mówi Łukasz Trzos, dyrektor Rozwoju Systemów Sterowania Siecią i Usługami w Orange Labs.

Pierwsza relacja roamingowa została uruchomiona w maju 2014 roku z Orange Rumunia. Był to roaming jednostronny – abonenci sieci rumuńskiej mogli się roamować w LTE w sieci Orange Polska. W pełni funkcjonalny, dwukierunkowy roaming LTE został uruchomiony w czerwcu 2014 roku z Orange we Francji. Stale powiększamy liczbę otwartych kierunków – na komercyjne uruchomienie czeka kolejnych 9 operatorów. Więcej o roamingu Orange w naszym serwisie.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 2846 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum