Blog BazaTelefonów.pl
 

FCN: dzwoń do Węgier jak do Polski

Operatorzy 2015-08-04 08:01

Kolejna z cyklu promocji FCN dotyczy połączeń wychodzących do Węgier. Do 16 sierpnia, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do tego popularnego wśród polskich turystów kraju po 5 groszy za minutę na numery stacjonarne i 19 groszy na komórkowe.

Większość Polaków wyjazdy zagraniczne organizuje samodzielnie. Dzwoniąc z FCN można naprawdę wiele oszczędzić na etapie poszukiwań.  Konto przydaje się też potem – to swobodna telekomunikacja za granicą i brak stresu związanego z wysokimi kosztami połączeń czy roamingu. Dzwonić można przez programy typu softphone z systemów Android, iOS czy Windows Phone. Z konta skorzystamy na smartfonie, tablecie albo komputerze stacjonarnym z dowolnym systemem operacyjnym. – komentuje Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager FCN.
Promocyjne stawki do Węgier będą obowiązywały do 16 sierpnia.

Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne destynacje, w Azji, Australii czy Afryce. Aktualne informacje dostępne są zawsze pod adresem https://fcn.pl/lp/promocje-na-kierunki/

Źródło: FCN

Wojtek Konopa, wyświetlono 3202 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum